Менструација

Член од
23 февруари 2011
Мислења
6
Поени од реакции
4
Со дечко ми имавме секс за време на менструација, ми беше прв ден и 2 пати сврши во мене. Што мислите дали шансите за забременување се големи и дали со самата менструација ќе се исфрли спермата со оглед на тоа дека после сексот имам малку пообилна менструација од вообичаеното.
Би благодарам однапред
 

cokance

Затишје пред курац.
Член од
11 август 2008
Мислења
686
Поени од реакции
145
Со дечко ми имавме секс за време на менструација, ми беше прв ден и 2 пати сврши во мене. Што мислите дали шансите за забременување се големи и дали со самата менструација ќе се исфрли спермата со оглед на тоа дека после сексот имам малку пообилна менструација од вообичаеното.
Би благодарам однапред
Ќе ти каже тоа гинекологот, а за тоа за болдот (што ние мислиме), најдобро прочитај ми го потписот o_O
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873
Со дечко ми имавме секс за време на менструација, ми беше прв ден и 2 пати сврши во мене. Што мислите дали шансите за забременување се големи и дали со самата менструација ќе се исфрли спермата со оглед на тоа дека после сексот имам малку пообилна менструација од вообичаеното.
Би благодарам однапред
Prvo i osnovno,test zema?
--- надополнето: Jul 19, 2011 5:50 PM ---
трудна си.
нека е со помин (y)
U april na mekici :D :D :D
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Пилули? Тест, било што напрај и не барај мислење зошто има добри шанси да си забремнила.
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
7.710
девојчето е на мака, а тие сеир си гледаат . многу смешно.
девојче, оди и купи си тест за бременост.
да, можно е да затрудниш и кога имаш менструација, ама јас на пример, не знам ниедна таква.
значи, смири се.
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.541
Поени од реакции
33.749
девојчето е на мака, а тие сеир си гледаат . многу смешно.
девојче, оди и купи си тест за бременост.
да, можно е да затрудниш и кога имаш менструација, ама јас на пример, не знам ниедна таква.
значи, смири се.
ЗНАЧИ девојчето не прашува дали може да се затрудни за време на менструација, прашува дали може да се затрудни откога му дозволила на идиотот да си игра руски рулет и да пука намерно внатре. 2 ПАТИ.
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
7.710
ЗНАЧИ девојчето не прашува дали може да се затрудни за време на менструација, прашува дали може да се затрудни откога му дозволила на идиотот да си игра руски рулет и да пука намерно внатре. 2 ПАТИ.
знам, само пак не знам кој дел од мојот коментар тебе не ти е јасен.
значи мојот одговор е: може, ама шаните се многу мали.
јас лично знам за девојки кои имале таква случка и ниту една од тие што ги знам не останала трудна.
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.541
Поени од реакции
33.749
знам, само пак не знам кој дел од мојот коментар тебе не ти е јасен.
значи мојот одговор е: може, ама шаните се многу мали.
јас лично знам за девојки кои имале таква случка и ниту една од тие што ги знам не останала трудна.
Лилаааа колку си површна, мислам хелоу! Прочитај ме пак, ајде. Еве дозвола и да ме цитираш, дури да болдираш каде твојот одговор јас го ставив под прашање. Jaсен ми беше твојот пост, мојот лошо си го протолкувала. Шансите и од еднаш внатре свршување се големи и има случаеви, зошто ризикот? Али ајде еднаш да си направи меракот, ама детево двапати внатре, као ајде ќе тестираме колку пати можам внатре додека не фати? ДВАПАТИ!

Зошто уствари се замарам со сарказам кога сум несфатен..
aide mekici hehe naeba toe :ROFLMAO:
 
I

Iblis

Гостин
А моја препорака е да прежалиш некој денар ако се случило пред околу 24 часа, најди и лапај таблата.
П.С. Ако фати маја'та чекаме мекици :place:
 
I

indigo child

Гостин
Daria, џабе ти е тест, ако било пред помалку од 6 дена.
Купи си деј афтер пилула, т.е. не знам дали постојат декои two days after, ако било пред повеќе од еден ден.
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.466
Поени од реакции
10.169
Па што ќе ја жалите кога си нема појма.Си слушнала за кондом?Мислам тој другарот што си го играл на тебе ? :) Ако,вакви баш сакам да гледам,да им дое еднаш памет у глава. И плиис повикај ме на мекици :) :)
 
I

indigo child

Гостин
Па што ќе ја жалите кога си нема појма.Си слушнала за кондом?Мислам тој другарот што си го играл на тебе ? :) Ако,вакви баш сакам да гледам,да им дое еднаш памет у глава. И плиис повикај ме на мекици :) :)
Ај бе не јадете бубрези да ви се плукнам у луѓето. Аман.
Имајте малку срце, глупаци.
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.466
Поени од реакции
10.169
Ај бе не јадете бубрези да ви се плукнам у луѓето. Аман.
Имајте малку срце, глупаци.
А што глупаци.Си праела она меракот на опасно и сега ајде да ја сожалуваме.Е не бивет :D
 
I

indigo child

Гостин
А што глупаци.Си праела она меракот на опасно и сега ајде да ја сожалуваме.Е не бивет :D
Па не да ја сожалувате али барем не си пукајте сеир -.-
Не е човечки -.-
Ае шо сакате прајте -.-
Не е моја ствар -.-
 

Kajgana Shop

На врв Bottom