Колку ви значи насмевката?

T

Torchyrus

Гостин
Значи значи и тоа како , ама ако насмевката е изнудена под дејство на јоинти моинти и слични срања е тогаш ај да видам дали ви значи ха ? :rolleyes:
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
37.475
Поени од реакции
30.797
nasmevka prirodna od srce proizlezena ., a ne ko od tegla turshija na kraj od juni mesec:D
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Сакам насмеана девојка, со лелеави фустанчиња ( долги асиметрични) и бушава коса....Е тогаш насмевката најмногу ја личи
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
1.942
Поени од реакции
1.750
Сакам насмеана девојка, со лелеави фустанчиња ( долги асиметрични) и бушава коса....Е тогаш насмевката најмногу ја личи
Девојка во бело фустанче, со старки, со долга коса...по можност на велосипед:) Е тогаш насмевка, а?

Инаку сакам да гледам насмеани луѓе, ама не оние вештачки лицемерни насмевки кои ги гледам се` почесто.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
569
Поени од реакции
339
Насмевката на една личност ми значи како прекрасен сончев ден исполнет со многу љубов, среќа... Сакам да сум опкружена со насмејани, позитивни луѓе а и јас самата најчесто сум си насмејана и исполнета со позитивна енергија. :)
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Јас сум речиси постојано насмејан. Некои дури и ми се чудат поради тоа. А и нешто што највеќе сакам тоа е насмевката кај еден човек (секако накитена со добри заби:D). Луѓето со насмевка (вистинска насмевка, не лажна или иронична) на лицето ги гледам како луѓе кон кои можеш да се приближиш, луѓе кои не се одбивност.
 

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.987
Многу! Обожавам насмеани фаци, само позитива :)
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.704
Поени од реакции
11.127
Порано ми викаа дека сум удрен што се смеам цело време, денес ми викаат алал да ти е си го живееш животот. Е не, плачипичка ко вас ебате. Смеј се дур моеш, после курац. :icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom