Вашето прво сексуално искуство

Член од
2 април 2011
Мислења
28
Поени од реакции
6
pa prv pat mi se desilo u dvorot kaj eden prijatel koj shto mi nosel devojki da gi gledam :) i togash bev mnogy mal i bev uplashen malky. ama posle koga pochav da praem toa mnogu mi se praelo zadovosltvo i go pamtim cel zivot toa i nikogash nema da go zaboravam. im pozeluvam na site da imaat ubava rabota i moment kako mojot. :)
 
Член од
7 февруари 2011
Мислења
13
Поени од реакции
3
:helou:Може ли некој да ми каже шо може да се направи за првиот секс за да се опушти девојката? И да ми објасни каков е првиот секс..се што треба да биде кажано да ми го каже :):vozbud:
 
V

Vollstandig

Гостин
rockerrr ако и е дојдено да и го втераш, немаш потреба од опуштање, туку од “палење“. Гризија на врат нежно,чепкај ја на коса, фаќај ја за дупот, тријај и го клиторисот, на сите ерогени зони чепкај ја...и така ќе се напали и крај :)
 
Член од
31 јануари 2011
Мислења
779
Поени од реакции
382
Има едни апчиња за опуштање популарно се викаат roofies, ке и ставиш 2-3 у чаша со алкохол и ке се опушти максимално.
 
Член од
7 февруари 2011
Мислења
13
Поени од реакции
3
Со женскава одам 1 година..не сакам на тој начин..
 
С

сашенко

Гостин
Со женскава одам 1 година..не сакам на тој начин..
Другар ти за романтика и такви ствари можеш да си организираш како сакаш.Среди, намести ова она, музиче ако сакаш еве нека стави некој нешто добро а имаш и тема на која песна сакаш да имаш секс мада тоа се веќе желби на искусни хаха а за романтика побарај совет од женските тие на тоа внимаваат повеќе.Иначе ако идеш година дена со неа не си ја фаќал до сега бе брат? Па опуштеноста на треба да биде проблем зашто ако ете не сте имале секс барем да ти давала да фаќаш малце по малце се повеќе и повеќе? Гола цицка и фати? Или вака чекавте една вечер и ке се соблечете и под кебе ке се пикете и ке се тресете ке чекате некој да почне:vozbud:.Па до сега ако не скроз ама добар дел од телото би требало да и имаш запознаено, цицка да не правам муабет, па летоо па на голо да фаќаш додека ја лапаш паа мајкуму кој век сме девојчињата даваат такви работи.Незнам какво ти е девојчето ама сепак некои работи до сега сте можеле и сега да ви биде полесно за опуштање.Имаш и порничи да гледаш како ја кинат ако тоа ти треба еве како бонус и постов ставам ова, ама на приватна порака за линк не овде.
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
Ич не му ја мисли....чим 1 година одете и се е у ред(надевам се) сакање и се тоа......мислам дека кога ке пробаш нема да да праве скандали....ти па глеј речи и ај ти легни ја ке пробам........!!!!!!!
 
Член од
7 февруари 2011
Мислења
13
Поени од реакции
3
хахахах ме насмеа..:D се факаме и тоа многу..за се ..и на голо..ама кога ќе дојде збор за секс знам дека на сите женски им е страв..и тоа ми беше .шо да напраам :D
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.354
Поени од реакции
25.033
хахахах ме насмеа..:D се факаме и тоа многу..за се ..и на голо..ама кога ќе дојде збор за секс знам дека на сите женски им е страв..и тоа ми беше .шо да напраам :D
Аха....
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
хахахах ме насмеа..:D се факаме и тоа многу..за се ..и на голо..ама кога ќе дојде збор за секс знам дека на сите женски им е страв..и тоа ми беше .шо да напраам :D
There are always exceptions:)
 
Член од
30 март 2011
Мислења
117
Поени од реакции
12
:helou:Може ли некој да ми каже шо може да се направи за првиот секс за да се опушти девојката? И да ми објасни каков е првиот секс..се што треба да биде кажано да ми го каже :):vozbud:
Брат купи некој шампањ ,напраи некој мексички чипс, викнија кај тебе, пушти музиче тивко,многу тивко ( по можност некои балади од старине 90') ... и нема кај да бега веруј а и башка убав гест е...:salut:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Брат купи некој шампањ ,напраи некој мексички чипс, викнија кај тебе, пушти музиче тивко,многу тивко ( по можност некои балади од старине 90') ... и нема кај да бега веруј а и башка убав гест е...:salut:
Шубо ќе им мирисаат здивовите од мексиканскиот чипс, мх мх мх.
А и шампањот е ефтин исто така.
 
Член од
7 февруари 2011
Мислења
13
Поени од реакции
3
воа од искуство ми ги давате советиве? :D барам искусен шо имал долго време женска и да ми каже неш за првиот нивни секс :) како и да е ФАЛА :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom