На прва средба- ЌЕ СЕ ОМАЖИШ ЛИ ЗА МЕНЕ ?

H

HITCH

Гостин
Стара момааааа :icon_lol:
Комшике денес идам на сточен пазар ,сакаш да дојдеш со мене да си одбереме нешто .. :pos:
Да не отиде темава у ЧДА... :)
Во секој случај, сакам да си ја читам Јасна. :smir:

--- надополнето ---

Јок... и на крајот со најрошавиот. ;)
Е, кога скока од рид, на брег...
 
Член од
15 декември 2009
Мислења
383
Поени од реакции
46
Ako ne ti i pravi keif tipot, ako navaluva nema pricina da ne se ponasas sebicno i da go oteras nekade. Glupo ke bide, ako uste si vo kontakt so nego t.e. ako mu odgovaras na povicite, poraki i slicno, bidejki samata kaza deka te sledel, navaluval i slicno. Na prva sredba da ti kaze takvo nesto, a pred toa muabet ne ste pravele nikad, togas nesto tuka ne stima kako sto treba. Generalno toj e opsesiven so tebe i valjda za nego samo si ti i nikoja druga. Najpametno e da go ignoriras, da ne se zamaras so nego i da si go teras zivotot.
 

Таруно

Еким
Член од
9 јуни 2010
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.505
Што го мешаш Бранко Црвенковски,батали политика сега :)
Хахаха... немој не пипај ќе се налутат од таборот му, а од другиот ќе фаќаат сеир. ;)

--- надополнето ---

Е, кога скока од рид, на брег...
Се утепа од скокање од рид на рид, од рид на рид.. и на крај не на брег него во кал.
Жал ми падна за едно такво девојче... убава, стројна, тенка, висока, гради наа.. абе печена за мене и киниса со еден рошав, рошав, со гумени ракавици од далеку да му мафташ, ама на позиција во партија... Пу јаз`к.

Наравоучение: Џабе што си убав, кога не си партиски пролепшан. ;)
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
помагаме на Јасна или може општо да земиме :)
Јас можев уште одма да и го решам проблемот на Јасне,ама некои членови овде почнаа одма да фрлаат со камења по мене и си се повлеков...:toe:
 
H

HITCH

Гостин
Јас можев уште одма да и го решам проблемот на Јасне,ама некои членови овде почнаа одма да фрлаат со камења по мене и си се повлеков...:toe:
Не бе комшиј, не те сфати Јасне, ептен на маки беше за мажењево. Изгледа и дошло нож под грло за мажачка. :pos:
 
Член од
12 март 2008
Мислења
1.030
Поени од реакции
714
шала на страна, не знам јас што би направил ако мене ми се закачи таква особа, ама дефинитивно знам шо би направил ако, да речеме, на сестра ми и се закачи таква особа.

Има да го кренам на шамари па он после комотно нека се фрла од мост. Кретени бе!
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Лелее темава, ме испосмеавте одсабајле :D
Кај е сега Јасне, да не се омажила, гледам не е активна од тогаш?
 

ANTIKMAKKEDON

Патриот
Член од
6 јуни 2011
Мислења
27
Поени од реакции
6
Кога ќе лижам не сакам семки од пиперка на носот! Сакам да речам дека треба да знаеш дека партнерот нема често пати пролив.
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113
:pos:најнеспретниот пољубац било кога:eek: - ЗАМИСЛЕТЕ како им поминала првата брачна ноќ:pos:

ова е дел од емисијата Virgin Diaries која ќе се занимава со парови кои биле невини се’ до брак:tapp: и со нивното снаоѓање или НЕ во време кога се’ е сврзано со и околу сексот


го напаѓа ко пирана:ROFLMAO:
гледаност - за само 3 дена 1,673,732
читајте ги коментарите
awww zombies in love. How romantic.
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113

Kajgana Shop

На врв Bottom