Барам / Имам потреба од...

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Барам веб дизајнер

Значи, треба за мојата фирма да се направи веб сајт. Веќе имам закупено хостинг и домејн, ми треба човек што ќе ми ја направи веб страната. Сеуште не сум разгледувал какви се понудите на пазарот за веб дизајн, па пред да почнам, се обраќам на форумов пошто верувам дека има доста искусни луѓе, ако не и професионални веб дизајнери кои ќе ме упатат, или пак ќе се нафатат да ја направат страната. За цената, се разбира, ќе се договориме.
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
Значи, треба за мојата фирма да се направи веб сајт. Веќе имам закупено хостинг и домејн, ми треба човек што ќе ми ја направи веб страната. Сеуште не сум разгледувал какви се понудите на пазарот за веб дизајн, па пред да почнам, се обраќам на форумов пошто верувам дека има доста искусни луѓе, ако не и професионални веб дизајнери кои ќе ме упатат, или пак ќе се нафатат да ја направат страната. За цената, се разбира, ќе се договориме.
Декстерче.....веруј :)






п.с. Лого/Корпоративен да не ти треба?
 
Член од
16 март 2008
Мислења
51
Поени од реакции
3
Значи, треба за мојата фирма да се направи веб сајт. Веќе имам закупено хостинг и домејн, ми треба човек што ќе ми ја направи веб страната. Сеуште не сум разгледувал какви се понудите на пазарот за веб дизајн, па пред да почнам, се обраќам на форумов пошто верувам дека има доста искусни луѓе, ако не и професионални веб дизајнери кои ќе ме упатат, или пак ќе се нафатат да ја направат страната. За цената, се разбира, ќе се договориме.
Здраво, :helou:
можам да ти пратам понуди само ќе треба подетално да ми напишеш за што е сајтот и што треба да содржи и која е неговата намена за да можам соодветно да ти дадам проценка. Можеш да ме контактираш тука на кајгана или на info(at)x3mlabs.com

Со Поздрав
Пеце
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Трн ... а како треба да изгледа Веб страната ?? И за што е (мислам фирмата на кое поле е) ?

...
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Ако ти е за HTML + PHP... Димитар е доста добар.
 

cYb3rc0re

~ место за реклама
Член од
3 мај 2005
Мислења
914
Поени од реакции
170
Ако сакаш поскап третман, (Специјално направен CMS, уникатен дизајн итн) пп. :)

Поевтина варијанта ти е готова скрипта.
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
395
Поени од реакции
6
eve ti link od stranata na deckoto.zivee vo skopje vo karpos.raboti isklucivo na dizajni nadvor od makedonija.kontaktiraj go ako nesto ti dodeva kazi mi da mu se javam.
 

StaneMk

The Rival
Член од
27 јануари 2008
Мислења
131
Поени од реакции
0
Јас можам да ти помогнам околу хтмл / цсс,нема да ти земам пари :)
 

Bidikov

Server guru
Член од
25 јануари 2005
Мислења
2.680
Поени од реакции
693
Ај чим има толку кандидати - јас нема да се мешам, ако сака трн ќе ме контактира по ПП :coffee:
 

deXterche

тадаммм
Член од
12 февруари 2006
Мислења
4.920
Поени од реакции
941
Можеш подетално да ме контактираш по ПП, ќе се договориме
 

aleksandar13

Супер Админ во наводници
Член од
18 април 2009
Мислења
91
Поени од реакции
3
мозам да ти помогнам во дизајнот и несто во кодиранјето ама немозам се во кодиранје
 
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.569
Поени од реакции
610
мозам да ти помогнам во дизајнот и несто во кодиранјето ама немозам се во кодиранје
Малце е стара темава, али ај.
Ај покажи што си направил со своја рака, да види човек дали треба да те ангажира :)pos2:).
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
istoto go baram i ja, ali oficijalno t.e. so ponuda,faktura itn....

podetalni informacii na PP
 

Kajgana Shop

На врв Bottom