Економски факултет (reloaded)

СтрумичанецО

infinite harmonies...
Член од
21 март 2006
Мислења
506
Поени од реакции
46
Претпоставувам ја имам и во Либро...И уште само ме интересира ако знаеш за испит дали се треба(отфрлен матријал или сл?)?
Фала
Незнам за испит како е, но не верувам дека нешто е отфрлено, барем немам слушнато од професорката за такво нешто.
За прв колоквиум беа од прва до петта глава комплет и сега за втор е до крај на учебник се опфатено, сепак за најсигурно прашај некој поупатен.
 
Член од
20 септември 2010
Мислења
30
Поени од реакции
1
Дали знае некој за АНГЛИСКИ I ценетите вежбанки до кога може да се однесат за некои 0,05 поени?
 
Член од
7 април 2010
Мислења
59
Поени од реакции
1
Статистика семинарската треба да биде со проста или повеќекратна регресија?
 
Член од
5 август 2008
Мислења
558
Поени од реакции
180
Дали таксените марки за пријавување испити треба да се уплатат на една уплатница или за секоја пријава посебна уплата за таксена марка од 50 ден?
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
9.000
Поени од реакции
5.635
Дали таксените марки за пријавување испити треба да се уплатат на една уплатница или за секоја пријава посебна уплата за таксена марка од 50 ден?
Колку што знам јас за секоја пријава треба посебна уплатница, т.е. 50+20 :)
 
Член од
23 август 2010
Мислења
37
Поени од реакции
1
Знае ли некој дали Економика на претпријатие на втор колоквиум ќе има задачи ???
 
Член од
14 јануари 2011
Мислења
27
Поени од реакции
0
Kolegi ke moze nekoj da mi kaze so kako se paga na ispit *DELOVNA ETIKA* ?Ili ako ima prasanja da mi gi prati? poz
 
Член од
4 август 2009
Мислења
75
Поени од реакции
3
Колеги има ли управиање со ризик нешто скратено ????
П.С Знате ли дали сигурно ке се полага управување со ризик според терминот на страната (13.05) или ке има измени ???
 
Член од
31 август 2010
Мислења
3
Поени од реакции
0
Колеги, ме интересира за пракса, потребна ми е само потврда од студентски за редовен студент или и нешто плус? фала
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372

Kajgana Shop

На врв Bottom