Економски факултет (reloaded)

Член од
3 март 2009
Мислења
288
Поени од реакции
31
Кредити - чисто да нема збунки, немам просек над 8.5. Овој семестар запишав 5 предмети, 36 кредити, без молба и без врски, знам уште неколку колешки што запишаа исто како мене. Жалам што не ви се посреќило и вас :(. А да, и женско сум. :helou:

Туку ако некој го слуша Организација и дизајн на веб нека ми каже до каде има "предадено" Верка и дали до сега има нешто исфрлено?
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
188
Поени од реакции
2
Знае некој што е скратено по мат. методи, информациони технологии и фин. пазари и институции за прв колоквиум?
 
Член од
13 август 2010
Мислења
32
Поени од реакции
3
Знае некој што е скратено по мат. методи, информациони технологии и фин. пазари и институции за прв колоквиум?
Математички методи- 8ма глава, финансиски пазари 7ма глава...а информациони нема скратено..
 
Член од
19 февруари 2011
Мислења
21
Поени од реакции
3
Вонреден студент сум и ако може некој да ми каже до каде треба да се учи за Прв колоквиум по:
1. Ревизија,
2. Интерна ревизија,
3. Сметководствени контролни системи,
4. Инвестиционен менаџмент.
 
Член од
20 февруари 2010
Мислења
19
Поени од реакции
0
Kolegi,dali nekoj moze da ni kaze podetalno za predmetite Internet marketing i Marketing komunikacii,na koj princip da uceme i kakvi kolokviumi dava ?
Fala mnogu pozdrav
 
Член од
3 март 2009
Мислења
288
Поени од реакции
31
Kolegi,dali nekoj moze da ni kaze podetalno za predmetite Internet marketing i Marketing komunikacii,na koj princip da uceme i kakvi kolokviumi dava ?
Fala mnogu pozdrav
види колку е млада темава, 25 страни, сврти наназад, најдеш тоа што бараш ќе - јода.
 
Член од
20 септември 2010
Мислења
30
Поени од реакции
1
Znae nekoj do kaj e so predavanja Prof, Bojadzioski EKONOMIKA,i do kaj ke e prviot kol.?
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
92
Поени од реакции
6
Да не знае некој до каде е материјалот по менаџмент на мал бизнис и дали е вистина тоа дека тие што немале купено книга во минатите години ги ставал на едната страна и им дал лажни шифрарници ?
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.202
Поени од реакции
1.943
Да не знае некој до каде е материјалот по менаџмент на мал бизнис и дали е вистина тоа дека тие што немале купено книга во минатите години ги ставал на едната страна и им дал лажни шифрарници ?
Леле колеги, не обрнувајте внимание на тоа што зборуваат.Не треба да се купуваат книги за да се помине некој предмет.
Глупости...какви лажни шифрарници...
Ако си знаете, ќе си положите.
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
188
Поени од реакции
2
Некој од постарите колеги да не има решенија на задачите по математичи методи, и знае кои задачи треба да се решаваат? пошо сигурно не треба сите 40 и повеке што ги има во учебникот... Ај ако ги има некој нека нека ми ги прати плс..нека каже прво па ке му пишам е-маил...
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
92
Поени од реакции
6
Некој од постарите колеги да не има решенија на задачите по математичи методи, и знае кои задачи треба да се решаваат? пошо сигурно не треба сите 40 и повеке што ги има во учебникот... Ај ако ги има некој нека нека ми ги прати плс..нека каже прво па ке му пишам е-маил...
Дај меил, имам нешто во компјутеров :)
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
16
Поени од реакции
0
Kolegi pls info sto e skrateno od materijalot Upravuvanje so sistemi ,za prv kolokvium
Blagodaram
 

Kajgana Shop

На врв Bottom