Фан Клуб: Арсенал

Член од
24 мај 2011
Мислења
3
Поени од реакции
0
Подолго ги следам вашите дискусии,па решив да се регистрирам.Се надевам ќе ме прифатите и заедно ќе ги делиме мислењата околу нашиот Арсенал.
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.402
Поени од реакции
2.491
Подолго ги следам вашите дискусии,па решив да се регистрирам.Се надевам ќе ме прифатите и заедно ќе ги делиме мислењата околу нашиот Арсенал.
Добредојде :helou: ..Се надевам со нас ќе прославуваш голем број на титули
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Подолго ги следам вашите дискусии,па решив да се регистрирам.Се надевам ќе ме прифатите и заедно ќе ги делиме мислењата околу нашиот Арсенал.
welcome :)
 

Sura

Gooner 4 Life
Член од
6 мај 2010
Мислења
3.422
Поени од реакции
1.923
Подолго ги следам вашите дискусии,па решив да се регистрирам.Се надевам ќе ме прифатите и заедно ќе ги делиме мислењата околу нашиот Арсенал.
Добредојде, ај може ќе си сречка за наредна сезона....:helou:
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.538
Поени од реакции
5.768
Абе, барем смешно ни е... Не се нервираме, колку толку... Поарно да си кажваме се низ мајтап, одколку да се расправаме...

Едит: Продавам магична крпа за прашина, за витрините на Емирати !
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Абе, барем смешно ни е... Не се нервираме, колку толку... Поарно да си кажваме се низ мајтап, одколку да се расправаме...

Едит: Продавам магична крпа за прашина, за витрините на Емирати !
Ние имаме ветрини?

Јас искрено не знам што ќе ни се и да имаме... поарно да ги продадеме, ќе земеме некоја пара.
 
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.228
Поени од реакции
28
"оГрабена" била,али ги фатиле крадците глупи мислеле дека има некој трофеј внатре !! хахахахаха
 
Член од
19 јули 2010
Мислења
250
Поени од реакции
4
Nekade citav deka sme go zemale skot parker oficialno vo cetvrtok kje bil proglasen pa ne znam da vidime :D

--- надополнето ---

Breaking news: West Ham United midfielder Scott Parker is set to join Arsenal “within the next fortnight”...
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.101
Поени од реакции
5.841
отворете го твитер профилот на фабрегас и видете ја позадината (дали ова значи дефинитивно збогување со нашиот капитен ???)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom