Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

Giso`Yo

The Real YoYo
Член од
29 јануари 2007
Мислења
119
Поени од реакции
0
Да прашам дали има некој од 3та година Е-бизнис да каже отприлика што се учи на Организација и дизајн на веб бидејќи планирам да го земам како изборен ...

Тенкју
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
A kolku predmeta treba da ti bidat polozoni za da mozes da se upises vo vtora godina.
Сега не запишуваш години туку семестри зимски и летен. Според кредити и според тоа колку заостанатите предмети имаш може да презапишуваш и запишувап нови предмети во семестарот.
 
Член од
26 јануари 2011
Мислења
76
Поени од реакции
4
koga se zapisuvav se zapisav vo drzavna kvota i i plativ i za dvata semestraa a vaka kolku premeti treba da imas polozeno a leten semestar da se zapises

--- надополнето ---

нема услов кај нас.можеш и еден да имаш положено
100% e ova zatoa sto slusam na praven treba minumum 2 predmeta da imaat polozeno za da se zapisat na leten semstar sto e malce loso i kaj nas da ne ima vakvo nesto
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.984
Поени од реакции
5.600
Член од
20 мај 2008
Мислења
93
Поени од реакции
5
koga se zapisuvav se zapisav vo drzavna kvota i i plativ i za dvata semestraa a vaka kolku premeti treba da imas polozeno a leten semestar da se zapises

--- надополнето ---


100% e ova zatoa sto slusam na praven treba minumum 2 predmeta da imaat polozeno za da se zapisat na leten semstar sto e malce loso i kaj nas da ne ima vakvo nesto
1 000 000 000 % уживај :icon_bigg
 
V

Viktor g

Гостин
вчера некој спомена дека за картичките ќе се плаќа 290 ден епа мора да ве разочарам цената била без ддв и треба да се платат 342 ден и секако новине глупости таксени марки преку уплатница при што кај уплатна сметка треба да внесеш 3 броја од општината која доаѓаш
 
Член од
6 септември 2010
Мислења
48
Поени од реакции
0
Колеги дали има некој информација кога ќе се даваат сметководство оценки???...
 
Член од
6 септември 2010
Мислења
48
Поени од реакции
0
Хвала колега :)...мислев нешто претходно да не има изјавено :salut:
 
Член од
24 јануари 2011
Мислења
523
Поени од реакции
148
Хвала колега :)...мислев нешто претходно да не има изјавено :salut:
Nope :) Nema nisto novo sve po staro :):salut:И не Хвала туку Фала колешке :):):salut:

--- надополнето ---

Него имам едно прашање до постарите колеги :)Дај казете некој лесен изборен предмет за летен семестар прва год сум ^^ Нека биде онака од полесните ако ги има :)
 
Член од
26 јануари 2011
Мислења
76
Поени од реакции
4
ovie karticki ke bidat za evidencija taka :(

--- надополнето ---

Angliski 1 lesen li e
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Меѓународна економија ти е на пишување кај кикеркова, и е прилично хц. А менаџмент на мал бизнис го неам слушано, но сепак би требало да биде малце полесно.
А ти дека го имаше меѓународна па знаеш од лично искуство? :)
колеги што е полесно менаџмент на мал бизнис или меѓународна економија ?
Меѓународна економија мене ми беше меѓу поинтересните предмети, а и ми лежат предмети на пишување и супер ми беше, ама сепак не би те советувал да го избереш. Менаџмент на мал бизнис е многу полесен од менаџмент, не сум го имал, ама колеги што немаа положено менаџмент, по овој предмет извадија 8ци и 9ки.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom