Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
Da,osma ke ni bide sigurno,a bogami i devetta,bidejki u prvobitniot plan taa ni bese za prv kolokvium,no ova ne mi e bas jasno,Лани оваа книга стигна за трет колоквиум и мислам дека беше до 12 глава,sakas da kazes deka vkupno site 3 kolokviumi vi bile do 12 glava ili....???:):):):))))):helou:
Да де да. Не знам точно од која, мислам од 9та беше до 12та глава. Претходно имавме една "слична" на оваа пошто се чекаше оваа да биде преведена
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
93
Поени од реакции
5
колеги дали имавте маркетинг во средата и четвртокот ? и мислење од постарите колеги: маркетинг имам 13 бода, а треба минимум 15.....што мислите ?! можно е да ме пушти Снешка да и ги надополнам тие два бода со вториот колоквиум или со семинарска....со било што....:raz:
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
1. сега не се задолжителни
2. најмалку 15 стр
3 тема по твој избор
4 рок за предавање до крај на семестарот т.е пред испитан сесија
A во групи треба или може сам ?
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Да де да. Не знам точно од која, мислам од 9та беше до 12та глава. Претходно имавме една "слична" на оваа пошто се чекаше оваа да биде преведена
Pa ovaa ima 20 glavi cela kniga,ama da se nadevame deka ke skrati nesto:):):))))
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.213
Поени од реакции
935
колеги дали имавте маркетинг во средата и четвртокот ? и мислење од постарите колеги: маркетинг имам 13 бода, а треба минимум 15.....што мислите ?! можно е да ме пушти Снешка да и ги надополнам тие два бода со вториот колоквиум или со семинарска....со било што....:raz:
За жал, не.
Ако си била активна на предавања или си одела на консултации, можеш да се обидеш. Во спротивно не си мачи душа.

Него, што бидна бе со тоа фотографирањето за картичките на фах?! Јас кога ја прашав госпожата на студентски, ми се насмеа од се` срце и ми рече дека нема никаков поим околу тоа, не знае ништо, не се упатени.

И второ, со ова ЕКТС сеа и со гореспоменативе картички, ќе може ли сеуште да се плаќаат потписите на крај?
 
Член од
5 август 2008
Мислења
558
Поени од реакции
180
Има ли резултати по Сметководство на трошоци и по Финансиско сметководство? Што направија со резултативе 2 недели биднаа? Ако има пишете.
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Има ли резултати по Сметководство на трошоци и по Финансиско сметководство? Што направија со резултативе 2 недели биднаа? Ако има пишете.
Е баш денес кога е неработен ден на факултетот, кога слават 60 годишнина некој тебе ќе ти стави резултати :)
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Има ли резултати по Сметководство на трошоци и по Финансиско сметководство? Што направија со резултативе 2 недели биднаа? Ако има пишете.
За нова година честитка, здравје
 
Член од
17 август 2010
Мислења
15
Поени од реакции
1
Edno prasanje do kolegite/koleskite od departman marketing .Odnesuvanje utre od kolku se polaga t.e ostanuva li terminot za vreme na predavanjeto ???? :D i fala od napred ili od kaj sakate ::D :pos2:
 
Член од
25 февруари 2009
Мислења
110
Поени од реакции
10
Терминот е ист се полага од 12 во предавална 4. :nenene:
 
Член од
25 февруари 2009
Мислења
110
Поени од реакции
10
fala koleskeeeee pa so sreka ........
Ништо колега, и на тебе со среќа се гледаме во предавална 4 :pipi:

Дали некој знае какви одприлика ќе бидат прашањата однесување на потрошувачите?
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
Ништо колега, и на тебе со среќа се гледаме во предавална 4 :pipi:

Дали некој знае какви одприлика ќе бидат прашањата однесување на потрошувачите?
лани однесување на потрошувачите првиот не остави со учебник да одговараме, сите положивме на прв:)
 
Член од
17 август 2010
Мислења
15
Поени од реакции
1
Ништо колега, и на тебе со среќа се гледаме во предавална 4 :pipi:

Дали некој знае какви одприлика ќе бидат прашањата однесување на потрошувачите?
epa neznam dali bese na poslednoto predavanje ? ona dade test od 15 tina prasanja so bea gore dole vo stilot na prasanjata sto gi imavme na kolokvium marketing samo sto odnesuvanje ima kako so gleam malce poise filozofii ke ima 20 prasanja tocno netocno i 10 prasanja so dadeni solucii navidum lesno ama ke vidime utre ....... da se nadevame deka ke ne ostavat i nas da resavame so otvoren ucebnik :D:jaj:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom