Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
16 август 2010
Мислења
147
Поени од реакции
3
Фала колега, но на колегата му кажале да почека до утре и тоа и на мене ми преостанува :vozbud:
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
kolegi moze samo 1 izboren predmet da zemam vo 2-ra ili moram i dvata ???
што викаш за пола?
кога во прва имавме 2, која е логика сега да е еден?
гледај во различни семестри да ти се поради правилото со кредити.
 

RdN

Член од
13 септември 2010
Мислења
20
Поени од реакции
1
Колеги дали некој од вас го полагал Англиски 2? Ќе може ли некој да даде опис на предметот, обем на материјал, како се полага, како е полесно, на колоквиуми или на испит, има ли финти некои.. тежок ли е, или лесен? И предложете некој изборен, така полесничок :)
Фала однапред
 
Член од
14 мај 2010
Мислења
109
Поени од реакции
18
Знае ли некој, од 12 ли работат ваа недела студенски или и порано ќе бидат отворени поради запишувањата оваа недела? Ај ако знае некој нека пише. позз
 
Член од
2 јуни 2008
Мислења
101
Поени од реакции
0
И јас се извинувам за офтопиков, ама да се помогне : ) И јас го направив истото, мака мачев да најдам нешто да си го вратам ко порано.. На крај едноставно се одјавив и кога се логирав пак си беше нормално. Пробај и ти :smir:
малку покасно ти враќам, нема врска :) фала, го управив
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
188
Поени од реакции
2
Знае ли некој, од 12 ли работат ваа недела студенски или и порано ќе бидат отворени поради запишувањата оваа недела? Ај ако знае некој нека пише. позз
Од 10и30 отвараат додека се уписите,:icon_lol:туку да прашам и јас нешто дали знае некој дали има распоред за предавања на изборните предмети ?
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Kolegi,dali e definitivno prefrlen predmetot osnovi na e-biznis vo zimski semestar???:):):):):))))))
 
Член од
31 август 2010
Мислења
84
Поени од реакции
4
Мене нешто тука не ми е јасно :) нели треба да имаш собрано кредити за да можеш да запишеш следна година... На пример мора да имаш 30 (колку што знам така е на другите факултети со ЕКТЦ) кредити од полoжените предмети па за да можеш да запишеш друга година ако не си пишуваш квадрат :)
 

RdN

Член од
13 септември 2010
Мислења
20
Поени од реакции
1
Од 10и30 отвараат додека се уписите,:icon_lol:туку да прашам и јас нешто дали знае некој дали има распоред за предавања на изборните предмети ?

Има колега, закачено е на огласните табли кога одиш накај архива (знаеш кај е?) точно пред вратата од десната страна. Таму има две огласни табли. Епа тие се наоѓаат на првата, односно левата табла :wink:

--- надополнето ---

Kolegi,dali e definitivno prefrlen predmetot osnovi na e-biznis vo zimski semestar???:):):):):))))))
Да, да! Префрлен е 100%
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom