Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
ај некој ако знае нека пише нешто повеќе за предметот економија на работна сила дали е тежок какви се професорите
 
Член од
27 август 2010
Мислења
105
Поени од реакции
5
И едно прашање, ептен офтопик. Го направив ова форумот кајгана mobile (не знам зошто), и сега не можам да го вратам назад никако. Таму кајшто ианку се тие за избор сега не се отвараат. знае некој како можам да си го вратам назад? (кеса) :D :D
И јас се извинувам за офтопиков, ама да се помогне : ) И јас го направив истото, мака мачев да најдам нешто да си го вратам ко порано.. На крај едноставно се одјавив и кога се логирав пак си беше нормално. Пробај и ти :smir:
 
Член од
15 април 2010
Мислења
78
Поени од реакции
1
Коа треба да се предадат уплатниците за упис во втора ? И дали со уплатницата треба и нешто друго, како на пример изјава со предметите од трет семестер и слично? Ај ако може некој да каже нешто подетално :))) Малку бев нејасна, но се надевам ме сфативте :)
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Коа треба да се предадат уплатниците за упис во втора ? И дали со уплатницата треба и нешто друго, како на пример изјава со предметите од трет семестер и слично? Ај ако може некој да каже нешто подетално :))) Малку бев нејасна, но се надевам ме сфативте :)
Pa u knizara koa ke otides ke ti dadat se sto treba,treba 5 uplatnici i 2 prijavi nekoj si:):):):):):):))))))))
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.026
Поени од реакции
6.051
Бев ИЗВОНреден минатава година. и сеа за да бидам пак, пак ќе треба лекарски глупости да вадам?
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.296
Поени од реакции
15.514
Да прашам нешто, сигурно требаат 5 уплатници и за што 5? На веб пишува само 4 уплатници, а 5тата е хуманитарна уплатница или?

--- надополнето ---

ова ти се вика одговор што ке ти помогне :))) фалаа ;)))
Не баш, зашто ако сакаш да поминеш математика треба да бидеш Драге Јанев или да купиш Збирка и Таблица (може на старо).
 
Член од
22 мај 2008
Мислења
83
Поени од реакции
6
Dali za zapishuvanje vo vtora treba da se potpolnuva prijaven list, dali sekoja godina se plakja za studentski sojuz ?
ili shto se treba da se plati za upish vo vtora?
 
Член од
6 септември 2010
Мислења
48
Поени од реакции
0
годината не започна одма почнаа тактичките деловии и пресметките по формулите на драгета :))))))
Има нешто математичко во сите нас ;)

--- надополнето ---

[/COLOR]
Не баш, зашто ако сакаш да поминеш математика треба да бидеш Драге Јанев или да купиш Збирка и Таблица (може на старо).[/QUOTE]
тоа е тоа??..мислам за книгите секако :)
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Да прашам нешто, сигурно требаат 5 уплатници и за што 5? На веб пишува само 4 уплатници, а 5тата е хуманитарна уплатница или?

--- надополнето ---


Не баш, зашто ако сакаш да поминеш математика треба да бидеш Драге Јанев или да купиш Збирка и Таблица (може на старо).
Pa znam deka pisuva na web 4 uplatnici,ali mene u knizara mi dadoa 5 i mi rekoa deka tolku i trebaat,i plus za 2 od niv uste neznaele tocna suma sto ke se uplajka,taka da,kako sto i rekovte na web-ot nemoze mnogu da mu se veruva:):):)

--- надополнето ---

ова ти се вика одговор што ке ти помогне :))) фалаа ;)))
No problem,inace od koa ke ti pomogne zablagodaruvaj se :P:):):):):):)))))))
 
Член од
6 септември 2010
Мислења
48
Поени од реакции
0
нема врска...помогнало не помогнало...некој се помачил да одговори...фала е само знак на култура :)
 
Член од
8 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
10
Постари колеги од ебизнис смерот, за 2ра година ебизнис кои изборни ги препорачувате :vozbud:? Знам дека 3т семестар немаме изборни се ни се задолжителни, ама изгледа ќе треба уште сега да бираме за во 4т семестар 2 изборни. Help? :music5:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom