Македонски Идол

Статус
Затворена за нови мислења.

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.543
Поени од реакции
14.677
јувенташи ве поздрави мики :pos:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
Мики ЗВЕР! Дечково е најбоље, само вистината е друга - нема да победи. За жал...
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.032
Поени од реакции
6.054
јувенташи ве поздрави мики :pos:
Зошто бе? Со оваа песна се поздравени јас колку што знам сите екипи од Италија, освен таа твојата во потпис од лева страна, поради многу добро познати причини.

А за темата, Мики убива!
Одлично пее човеков!
 
Член од
20 април 2010
Мислења
718
Поени од реакции
527
Мики народе и крај на програмата, БРАВО! Комплетен вокал , музичар! Секоја чест!



P.S. Еден од камерманите е педофил!
 

Eddard Stark

Lord Snow
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.220
Поени од реакции
2.540
P.S. Еден од камерманите е педофил!
:pos2::pos2::pos2:
Абе и тие немаат многу избор, каде и да свртат со камерата се девојчиња испод 10 години :)
А за Мики што да се каже, како и секогаш растури!
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.151
Поени од реакции
5.915
Ај на брзина да пишам...

У глобала ова е најдобрата вечер од концертиве. Сите испејаа многу добро, сите изгледаа многу добро (освен Билјана).
Мики испеа најдобро, доста солидни беа и Иван, Ивица и Дејан (стандард се веќе дечкиве).
Виктор после катастрофалниот настап претходно испеа екстра. The crowd loves him.
Многу позитивно ме изненади Хихо, кој испеа прилично добро и за чудо се однесуваш доста спуштено на земја, само што тоа цвикерите не му требаа. Нека не го глуми Тони Зен, никогаш нема да го стигне.
Пишав претходно за Нико дека ми беше потапа од минатиот пат, чим на Beatles night пее толку досадна песна нека иде нека се убие со тоа што бил рокер во душа.
Билјана ме разочара.
Јана и Јуле беа добри, ама доста далеку се од другите кандидати.

Според мене, овојпат заслужува да излезе Билјана, ама и Нико да излезе нема да биде грешка. Хихо дужи за претходните 2 вечери, ама сеа беше ОК, па може пак ќе се спаси.
 

Stallion

Папион __ •°
Член од
13 септември 2010
Мислења
1.149
Поени од реакции
908
Слаб избор на песни...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom