Фан Клуб: Барселона

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Задоволен ќе сум и со 1-1.. пак влагаме.
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
1-1 конечен резултат?не ја догледах утакмицата
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
izgleda ja sum malerot,sto tuku pustiv da gledam i ni go sibnaa golot :)

P.S.go urocivme abidal,sto tuku pisavme tuka deka ne znae da se snajde vo napadot toj ni odgovori so gol :)
 
Член од
27 септември 2009
Мислења
2.175
Поени од реакции
1.041
Честитооооооо нека ни е пласманот !!! VISCA EL BARCA
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
323
Уффф, камен од срце ми падна, тешки се Баскијциве. Камо Реал да ни беа, ама ај, тешки наредната да ни бидат:pos2:
 
Член од
25 април 2010
Мислења
91
Поени од реакции
4
Честито пласман...иако беше со големи маки, а за Абидал ете му го првиот гол во дресот на Барса.
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
kolku so me drzi pamtenjeto poslednite 2 3 godini sekogas posle nova godina pagjame vo mala kriza
se nadevam ovaa godina nema da e takva,iako po ovie 2 meca mi lice kako takva :)
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Ај нека ни е честито пролазот понатака, утакмицава беше ептен исцрпувачка, сепак најбитно е што на крај се заврши без некоја повреда, што и те како можеше да се деси со овие неандерталциве.
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Реал се полесни од нив.. што ви е на вас.:)
Ајт честито нека ни е пласманот за понатаму кој што го добивме со многу маки.
 

SHANE

Др.Акула
Член од
30 април 2008
Мислења
1.453
Поени од реакции
853
Честито пласман! Многу тежок меч,атлетик не ни даде да ја развијеме нашата препознатлива игра а од друга страна судијата на моменти ја сереше(какви стартови човече-требаше црвени да се делат како бомбончиња).Абидал е одличен дефанзивец,не за џабе пеп му понудува продолжување на договорот.

П.с: Ова му е втор гол во дресот на Барса мислам.
 

BakoMevmedoski

Немирен
Член од
30 септември 2009
Мислења
525
Поени од реакции
55
Честито пласман! Многу тежок меч,атлетик не ни даде да ја развијеме нашата препознатлива игра а од друга страна судијата на моменти ја сереше(какви стартови човече-требаше црвени да се делат како бомбончиња).Абидал е одличен дефанзивец,не за џабе пеп му понудува продолжување на договорот.

П.с: Ова му е втор гол во дресот на Барса мислам.
Прв.
 
Член од
2 август 2010
Мислења
6
Поени од реакции
0
ај нека ни е честито пласманот понатаки и белким оваа сезона пак ќе видиме шес титули
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
Ајде нека ни е честито пласманот понатаму..а Абидал во вистинско време го постигна својот прв гол во дресот на Барселона:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom