Фан Клуб: Барселона

Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
^ lol Зарем има потреба од тешење ? :vozbud:

btw Каталонија игра пријателска со Хондурас моментално, 4-0, Бојан два гола и асистенција.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Гледам Ве тешат другарчињата од Челзи ? :pos2::pos2::pos2:
А има ли потреба од тешење :):):)
Добри сте добри сте и вие. Само дали сте до толку добри да ни вратите за лани е тоа прашањето :)
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
А има ли потреба од тешење :):):)
Добри сте добри сте и вие. Само дали сте до толку добри да ни вратите за лани е тоа прашањето :)
Мислам дека не се :) Ма да нема да ги тепате со толку разлика како лани....
 
Член од
31 август 2008
Мислења
1.853
Поени од реакции
815
Во 05-06 06-07 не ве мешале со судиите? :icon_lol:
Од време на време да...

Ама Рони и компанија го носеа тој дрес кога мурињо го доживеа единствениот пораз на домашен терен како тренер на Челзи така што мене ми е еден од омилените дресови.
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.455
Поени од реакции
22.139
Пред малку заврши натпреварот Каталонија-Хондурас. Резултатот е 4-0 за Барселона, овај де, Каталонија.:):)
После продолжувањето на договорот со Барса, нашиот (некогаш)мал Бојан се распува вечерва. Асистираше за првите 2 гола, а беше стрелец на вторите 2. ОВА МИ СЕ ДОПАЃА!:):)
 
Член од
19 септември 2008
Мислења
730
Поени од реакции
62
1 Можда ќе личиме на тотенхем или на Валенсија, не значит дека на реал би личеле :p

2. ако го прочиташ текстот внатре ќе видиш дека насловот нема никаква врска со текстот. Насловот вика дека Интер има подобра игра од барса а мурињо изјавува дека интер се најдобар клуб моментално затоа што се европски и светски шампиони, што е до некаде во право ако се суди моменталната ситуација. Ама дека имаат најдобра игра тоа го напишале дечките од спортденес што врска нема...
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Спортденес веројатно на ова мислат:

'


Има милијарда шпекулации за нови дресови, ни Росел веројатне не го знае изгледот сеуште.
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Подобри се беливе од овие.. супер ќе биде ако ни ги дадат вие.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Мене па баш ми се свиѓаат овосезонските гостински ваши, не знам што ви е толку грда бојата : ))
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Спортденес веројатно на ова мислат:

'


Има милијарда шпекулации за нови дресови, ни Росел веројатне не го знае изгледот сеуште.
Нека направат оваков дрес и одма си го купувам. Ретки се тие гостински дресови кои што ни се стварно убави и убаво што изгледаат. Алелуја овој е еден од тие :)
 

BakoMevmedoski

Немирен
Член од
30 септември 2009
Мислења
525
Поени од реакции
55
Белиов дрес за гости е супер, најмногу ми се свиѓа заради тоа што го нема она Дрвото од Катар Фондејшен.
Камо и на Сино-Црвените ваков да им биде спонзоров.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom