Serie A 2010/2011

Кој ќе биде шампион во сезоната 2010/11 во Serie A?


  • Вкупно гласачи
    417

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.359
Поени од реакции
16.866
Овој Деви не беше регистриран на форумов ама слабо се уклучува?
Сакам да сум поактвен ама модератор сум на гол ком форумите па так да неам време плус со клипојте ...иначе ...имам нови



i


--- надополнето ---

ај уште нешто од мене направено =)



--- надополнето ---

 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.412
Поени од реакции
6.556
темава не е фан клуб јубе.
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.412
Поени од реакции
6.556
ко веќе замараме да замараме со нешто квалитетно....
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.359
Поени од реакции
16.866
Videta koj jas gi postavuvam se videa koj jas gi pram ...a ova ne e od tebe kolku so gledam ..ama ako trolaj si bez veze :)) bidi hibrisoiden :) np
 
С

сашенко

Гостин
И плус лига на шампиони се клипчињата дајте нешто од серија А....
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.412
Поени од реакции
6.556
Videta koj jas gi postavuvam se videa koj jas gi pram ...a ova ne e od tebe kolku so gledam ..ama ako trolaj si bez veze :)) bidi hibrisoiden :) np
ја не те прашав дали ги праиш ти или баба ти ги праи, клипче си е клипче макар и барак обама го праел.
а клипови со најава дека киелини е нов капитен да си ставаш на фан клуб јубе.....
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.359
Поени од реакции
16.866
ја не те прашав дали ги праиш ти или баба ти ги праи, клипче си е клипче макар и барак обама го праел.
а клипови со најава дека киелини е нов капитен да си ставаш на фан клуб јубе.....
и баба ми да ги праи поарни ке се сигурно од тие кој ти можиш да фантазираш дека си ги направил ..така да не мешај мн фамилија кога никој не ти ни меша не знаев дека не смеј тука да се постират ...благодарејќи на твојот глупав став и култура која очигледно тие на "завидно " ниво дознав =) ма да има др начини на кој можи да се кажи а што се однесува на мене ако сакам можам уште 100000000000000 пати да ги постирам истите клипови тука .....а што ке се предземи во врска со тоа е работа на админите и модераторите од кој ти очигледно не си дел така да не знам зошто трошам време на тебе ..И НИКОЈ НЕ ТЕ ПРАША ТЕБЕ ЗА ДАЛИ СМЕЈ ТУКА ИЛИ НЕ , и неам време да трошам на човек како тебе кој очигледно не знај да се понаша ,п очитува а камоли да се дебатира со тебе, ги жалам домашните ако имаш ваков став кон нив дома , така да ова е мој последен одговор до тебе =) , благодарам на твоето залудно време кое баш ништо не ми значи , жалам само за времето кое го потрошив на тебе и твоите глупави коментари , секоја чест , имај убав ден со среќа и те молам следниот пат кога гледаш клип од кој што сака нека е извади ги уздите мн ти сметаат во погледите ..па заслепен си ;)

Благодарам на времето , едно извини до админите и модераторите ......

П.С зборот " Хибрисоиден" нема да го најдеш во речник ..доаѓа од хибрис кој значи човек кој носи несреќа и лошо за сите околу него п.с. твојот хибрисоиден став донесе лошо чуство за сите тука кој ги читаат тие коментари ;) ( пред да избувниш за збор прочитај 20 книги да знајш што значи )
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.116
Поени од реакции
5.876
Wow... успеа пост од 10 реда во една реченица да го склопиш :aplauz:
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.412
Поени од реакции
6.556
Wow... успеа пост од 10 реда во една реченица да го склопиш :aplauz:
да знаев дека си имам работа со "најписмениот" на форумов, ич немаше да го дирам, ќе го остаев да си постира и да дрка на клипчиња од јубе.....
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Ама " важно " негови биле, зато ги поставил во темава, а не во фан клуб Јуве. :vozbud:
 

Sluzbarski

Македонец
Член од
21 јули 2009
Мислења
3.364
Поени од реакции
78
и баба ми да ги праи поарни ке се сигурно од тие кој ти можиш да фантазираш дека си ги направил ..така да не мешај мн фамилија кога никој не ти ни меша не знаев дека не смеј тука да се постират ...благодарејќи на твојот глупав став и култура која очигледно тие на "завидно " ниво дознав =) ма да има др начини на кој можи да се кажи а што се однесува на мене ако сакам можам уште 100000000000000 пати да ги постирам истите клипови тука .....а што ке се предземи во врска со тоа е работа на админите и модераторите од кој ти очигледно не си дел така да не знам зошто трошам време на тебе ..И НИКОЈ НЕ ТЕ ПРАША ТЕБЕ ЗА ДАЛИ СМЕЈ ТУКА ИЛИ НЕ , и неам време да трошам на човек како тебе кој очигледно не знај да се понаша ,п очитува а камоли да се дебатира со тебе, ги жалам домашните ако имаш ваков став кон нив дома , така да ова е мој последен одговор до тебе =) , благодарам на твоето залудно време кое баш ништо не ми значи , жалам само за времето кое го потрошив на тебе и твоите глупави коментари , секоја чест , имај убав ден со среќа и те молам следниот пат кога гледаш клип од кој што сака нека е извади ги уздите мн ти сметаат во погледите ..па заслепен си ;)

Благодарам на времето , едно извини до админите и модераторите ......

П.С зборот " Хибрисоиден" нема да го најдеш во речник ..доаѓа од хибрис кој значи човек кој носи несреќа и лошо за сите околу него п.с. твојот хибрисоиден став донесе лошо чуство за сите тука кој ги читаат тие коментари ;) ( пред да избувниш за збор прочитај 20 книги да знајш што значи )
друже,убаво докажа кој има “Комплекс Јувентус“:tv:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.748
Поени од реакции
44.062
^ Eве го овој, не прекина да фантазира и сеуште живее у лага ...
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
^ Ти демек у реалност живееш па за другите збориш :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom