Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
A ти по Липи ? :)

--- надополнето ---

Него зимава наместо фудбалери, Мурињо фино лепо ние да си го вратиме а ? :))
Па јас жалам барем за тренер со успеси,вие за преведувач на јазик.:smir:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
A ти по Липи ? :)

Него зимава наместо фудбалери, Мурињо фино лепо ние да си го вратиме а ? :))
Не, он по Моџи, само он може да им донесе титула(на ваков или таков начин)...

Јас реков зимава ќе се иде на шопинг во Мадрид, ќе имало распродажба. Кака или Диара :)

Иначе, видовте што се деси со Реал? Нели Мурињо мотиваторот?
Нашиве играчи сами се мотивираа во полуфиналето, Интер како тим е оној што играше во фазата по групи, потоа веќе се надминаа себеси и дадоа 143% од себе. На сите мечеви одиграа со срце. Сепак, одлична тактика и од Мурињо, но без играчите сами да се мотивираат ништо.
Кај Барса имаш 5-6 души од школата кои што од мали нозе го чекаат Ел Класико, овие платенициве во Реал кур ги заболе.
Тоа е дечки, мирниот Мурињо :)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.626
Поени од реакции
43.482
Па јас жалам барем за тренер со успеси,вие за преведувач на јазик.:smir:
Ах Ивана Ивана, Мурињо освои тројна круна и денес доживеа дебакл, свеедно, не со Интер, а Липи доживеа класика дебакл на СП на кое цел свет се смееше, па пак е еден од омилените кај вас, фанови на Јувентус.
Такоџе и Мур, ме заболе што и како прави кај дефектна и самобендисана екипа од Мадрид, за Интер секогаш ке биде нумеро уно, би требало сега твојот мозок да ми ја регистрира поентата со она, а ти по Липи ...
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
Ах Ивана Ивана, Мурињо освои тројна круна и денес доживеа дебакл, свеедно, не со Интер, а Липи доживеа класика дебакл на СП на кое цел свет се смееше, па пак е еден од омилените кај вас, фанови на Јувентус.
Такоџе и Мур, ме заболе што и како прави кај дефектна и самобендисана екипа од Мадрид, за Интер секогаш ке биде нумеро уно, би требало сега твојот мозок да ми ја регистрира поентата со она, а ти по Липи ...
Момци прогуглајте на Wikipedia и споредете ги успесите на тие двајца тренери,па пишете да дискутираме.
Извини ЌЕРКО ама боли вистината.:tapp:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.626
Поени од реакции
43.482
Момци прогуглајте на Wikipedia и споредете ги успесите на тие двајца тренери,па пишете да дискутираме.
Извини ЌЕРКО ама боли вистината.:tapp:
Која вистина бе мравко една ?
Каква врска има Реал со Интер у моментов ? Ти се читаш ли колку само шириш простачка и малоумна реа на темава ...
Дај преиспитај се малце жити све, каква врска има ова сега со Реал и Интер, и она што Мурињо со Интер го направи ?
Реков, премногу си глупав за да го сватеше она, а ти по Липи, и жити све не се бламирај, ти реков каде ја и ти можеме да се разбереме на раат творче едно нискоинтелигентно ...

п.с. Бан од темава никад не си имал, а до сеа на 10 недели требаше да идеш, али од една страна намерно те толерирам ама од друга ке оставам простор парче да те прават ебате јадникот беден.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Момци прогуглајте на Wikipedia и споредете ги успесите на тие двајца тренери,па пишете да дискутираме.
Извини ЌЕРКО ама боли вистината.:tapp:
Ur point ? Колкаво тренерско искуство има Мурињо а колкаво Липи ? И спореди ги успесите :D

пс: Колкаво местачко искуство има Јуве а колкаво Интер :D ?
 
Член од
28 март 2010
Мислења
1.310
Поени од реакции
377
Поздрав до сите фанови на ИНТЕР.Вечетва на ел класико ја видов силата на ИНТЕР.Горд сум што сум фан на ИНТЕР!И за крај,Мурињо вратисево победничкиот тим,вратите за тебе се отворени!
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Мурињо нема да се врати во Интер, за него тоа би било признавање на грешка и пораз. Не е таков он.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
Дек0 ај жити мајки влези преку сајтот и регистрирај се на Бет Адриа, да видиме од тебе барем некаков ќар :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom