Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
29 април 2010
Мислења
1.123
Поени од реакции
170
После 5 години прво место за Милан и малце поголема разлика во однос на Интер,па кога ке размислам ги сфаќам миланезиве и нивните комплкеси на форумов
не е малце поголема туку бајги голема :pos2:
 
Член од
29 април 2010
Мислења
1.123
Поени од реакции
170
Ќе си отиде од милан џабе им се никовите и имињата вибра тигра..........
Тенк со Јувенташи не праам муабет ради вас сега се бунат пензионерите што Дизаепамот го тргнаа од бесплатната листа.... само по аптеки ве гледавме лани а како што одат работиве и годинава
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.674
Поени од реакции
6.080
Па лани ние освоивме тројна круна ни еден не влезе во фан клуб Милан да ве ребра,вие првпат после 5 години дожиевеавте +9 и свршивте!
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
Па лани ние освоивме тројна круна ни еден не влезе во фан клуб Милан да ве ребра,вие првпат после 5 години дожиевеавте +9 и свршивте!
А не сум баш сигурен дека беше така :pos:
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Тенк со Јувенташи не праам муабет ради вас сега се бунат пензионерите што Дизаепамот го тргнаа од бесплатната листа.... само по аптеки ве гледавме лани а како што одат работиве и годинава
Не ти се обратив тебе иначе имаме диазепами ама кога играме против милан немаме потреба од нив!
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Јас колку што ме држи памтењето повеќе јувенташите ги драпавме отколку миланезите за тројната круна..сепак кон нив покажавме респект бидејќи ни се градски братучеди..и секако кон Марли)))
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Многу раздвижено овде еј , знаат дека ни е ладно па да не стоплат малце :smir:
Ајде утре намалуваме температура сигурно , најреално би било за 1 степен , ама никад не се знае
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Кире , не сери - ти прв јадеше гомна по сите фан клубови :)))))

пс:As Syn said - Не веруем некој од навивачите на Интер да се замара шо се второ/трето/петто место - Мислам ... ОСВОИВМЕ се шо моеше да се освиои и у задњи 5+ год. сме доминантни во Италија ... т.д :]

И + 20 да сте , редно време е :D
 
Член од
17 февруари 2009
Мислења
144
Поени од реакции
21
Пусти Будале не се радују хахахахаххаха , Никола нема да паднам на твоето Бедно ниво и да те вреѓам лично ко што ти мене сепак се учтиви и европски шампиони и ќе те молам да не ме ставаш веќе во твојата уста ОДНАПРЕД БЛАГОРАДАМ :toe:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
Кире , не сери - ти прв јадеше гомна по сите фан клубови :)))))

пс:As Syn said - Не веруем некој од навивачите на Интер да се замара шо се второ/трето/петто место - Мислам ... ОСВОИВМЕ се шо моеше да се освиои и у задњи 5+ год. сме доминантни во Италија ... т.д :]

И + 20 да сте , редно време е :D
Сите заборавиле дека што год да се деси, до Мај месец сме актуелни прваци на се живо и диво... така да кулирајте малце :cug:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Сите заборавиле дека што год да се деси, до Мај месец сме актуелни прваци на се живо и диво... така да кулирајте малце :cug:

Остај ги бе , се фураат .... Имаат среќа шо решив Баерн да ги играм денес а Милан ми беше у план :D:D:D
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.626
Поени од реакции
43.482
Кире , не сери - ти прв јадеше гомна по сите фан клубови :)))))

пс:As Syn said - Не веруем некој од навивачите на Интер да се замара шо се второ/трето/петто место - Мислам ... ОСВОИВМЕ се шо моеше да се освиои и у задњи 5+ год. сме доминантни во Италија ... т.д :]

И + 20 да сте , редно време е :D
Чек, мислам дека вакво нешто не сум рекол ...
Знам дека имам кажано дека можам да изголтам лоши сезони по она лани, факт, дека ке терам на релаксирано следење на фудбалов, не за друго, знаев да претерам апла :), пишав и дека свесен сум дека во фудбалов а и било кој спорт вечно да си на врв не е изводливо ( ова све пред старт на сезона реков ) aли се да не се замара некој и да не искоментира ваков фејл од приказ на тимот не пер ... не иде.
Рафа ке ми биде на хејт листа до крај на живот, не за друго, прави нешто што ни ЛОШ тренер не би направил од ваква екипа налседена од Мур, убаво вика татко ми за Рене, он е пред се' луд човек, налед тоа што станал и мизерен тренер.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom