Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Rikal

Тој е тој: Специјалниот
Член од
18 септември 2010
Мислења
363
Поени од реакции
23
Баерн Минхен е премногу голем клуб во Бундес Лигата, немусе потребни нови фанови, доволно ги имат. Јас Бундес Лигата ја следам и сум на страната на помалите клубови, како Волсбург, Штудгарт, Борусија Дортмунд, Хофенхајм, Леверкузен и Шалке. Баерн Минхен е гигант во Бундес Лигата, а другиве користат прилика кога Баерн е во криза како оваа сезона.
Борусија Дормунд никако не би рекол дека е мал клуб! Може последниве години не бележат добри резултати, али имаат добра историја зад себе, 96 мислам дека и Лига шампиони освоиле! Првиот дрес шо ми го купиа коа бев мал ми беше од нив, па така да сеуште имам симпатии кон нив, и сварно ми е мило што годинава повторно имаат добар тим кој го составија со многу малце пари: Вистински пример како треба да се работи, имаат најмлад тим кој воедно го игра и најубавиот фудбал во Германија во моментов!
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.882
Поени од реакции
23.253
Боби[Мкд];3897340 напиша:
Duman, стај аватар од Робен и идај кај нас, морат некако да тргнит работава. :):salut:
Tаман уште 2 да убедите да состаете тим за турниров на фан клубови :pos:
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
Сакте ли во сабота да играме пријателска во некој балон или 11 октомври или браќа рибар во центар????Пишете да барам термин.
 

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.650
Поени од реакции
702
^ која е другата опција освен “пријателска“ ?! Очигледно нешто не разбирам јас...

Не бе, ќе играме у сабота, али ние нејќеме пријателска, на бодови сакаме.

Свашта...

Нешто околу Интер:
Дека Морати верува у Бенитез е многу јако... А и дека почнаа по 2 коефициент почнаа да ни даваат на гостувања од типот ко ова у недела е исто лудница... :)
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
Нешто околу Интер:
Дека Морати верува у Бенитез е многу јако... А и дека почнаа по 2 коефициент почнаа да ни даваат на гостувања од типот ко ова у недела е исто лудница... :)
2 беше уште со Џенова и Каљари, господ здравје да им дае :pos:
Ма да не ми е јасно како тепавме и на двете...
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.412
Поени од реакции
6.552
Морати сакал да го кикне бенитез, али одкога го видел сабајлево леонардо дефинитивно се откажал :pos:
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.260
Поени од реакции
2.254
Крофно мрсна,ГЛЕДАЈ како натпреварите Рома - Интер треба да завршуваат,а не како тебе....... :pos:

Прегледај го приврзокот 36913

Да не има играва easy mode,hard mode и тие работи,да не играм ја на easy па џабе се радувам што ги искршив кутрите Римјани? :pos:

Е дааа бе, ти го имаш Фелаини, Бенитез го нема! Тој откога ја скрати фризурата растур праи :pos:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Tаман уште 2 да убедите да состаете тим за турниров на фан клубови :pos:
Убо ти рече кирца. :bip: ние имаме и официјален фан клуб, а вие имате полуретардирани дечиња што пишат кај вас, зато молчи си боље!
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Море добро е,ке си застане Занети на таа лева позиција,иначе сте за Касано да го лапнеме во зима,све се шпекулира дека нема да остане во Сампдорија и ете ни прилика,нема карактер дечкото ист е како котлето,али ств ми се свига како игра Касано :toe:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom