Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
M

mercenary

Гостин
^ За да паднеме од Интернасионал,треба да стигнеме до нив..а со крофнава..и тоа е тешко..
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.398
Поени од реакции
6.520
трофеј си е трофеј, јас го сакам ти ако не, впрочем ги сакам и парите што ги носи натпреварувањето, со назнака дека годинава има повеќе спонзори, а и се одржува во ОАЕ.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.674
Поени од реакции
6.082
Вчера за играта честитки заслужува само Снајдер,го имаше насекаде и барем се обидуваше со шутеви од далечина! Само незнам од кај го извади тој дриблинг(никад не сум го видел да прави дриблинг) кога го помина Гатузо а овој му нрправи фаул и судијата му прогледа низ прсти,и да кажам дека формацијата на почетокот ако беше 4-3-1-2 ја го сечам , ако видовте убаво Ето играше лево крило што значи Милито сам остана во шпицот ! Ето ја играше истата позиција како на формација 4-2-3-1 читај крило,Бенитез тотално се изгуби во тактикиве! Најинтересно беше кога се соблекуваат Сантон и Камби да влезат овој за минута го менува мислењето и направи каша попара!
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Линков сега го видов во Фан Клуб: Милан и на него го има Болт, во плаво-црн шал :)
 
Член од
13 јануари 2009
Мислења
1.311
Поени од реакции
749
Каде ви се сликите од утакмицата што ја игравте меѓу себе
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.398
Поени од реакции
6.520
хехе, џабе се вртеа муабет за снајдер и твитер.
With regard to the comments and statements that have begun to appear frequently on social networking sites such as Facebook and Twitter in Wesley Sneijder's name, the player wishes to clarify that he does not own a personal profile on either site. Therefore, any such statements - past or future - should not be considered as the personal opinion of the Nerazzurro player.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
хехе, џабе се вртеа муабет за снајдер и твитер.
Абе за твитерот претпоставував. Али ипак мислам дека има фб профил.

п.с. добар потпис. Јувенташ да кажува на друг фан дека ги потплаќаат судиите :pos:
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.398
Поени од реакции
6.520
Абе за твитерот претпоставував. Али ипак мислам дека има фб профил.

п.с. добар потпис. Јувенташ да кажува на друг фан дека ги потплаќаат судиите :pos:
ај тоа една работа, али замисли фановите ги потплаќаат судиите.
ах тој пупоне местачот :)
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
Јас сум сигурен дека Пупоне не е умешан али исто сум сигурен дека знае нешто за работава...
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Јас сум сигурен дека Пупоне не е умешан али исто сум сигурен дека знае нешто за работава...
Грешка си Росела ги легнува сите судии сеа кај и дае на Јуџиз ќе искочи со Рицоли!
 
M

mercenary

Гостин
Јас сум сигурен дека Пупоне не е умешан али исто сум сигурен дека знае нешто за работава...
Имаше еден од Фан Клуб Јувентус што цело време збореше и у темата за ЛШ..ова.. ЛЕ де,и у нивниот фан клуб дека сите нивни натпревари што не ги тепале се местени..
Се сомневам во него...сто посто никој од Фан Клуб Рома не ја наместил..тој бил од Јувентус,познати се они по тие работи...
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.875
Поени од реакции
8.731
значи ќе ви откријам една тајна, за ова на никој ни збор!!!
-Вашите претпоставки испаднаа точни,еве кратка сторија за она што Ивица веќе сомневаше и притоа не обвини. Ние фановите на Рома од цел свет собираме пари за да ги поткупиме судиите... правилата се овие: доколку си студент или ученик секој месец донираш 2% од џепарлакот, доколку си вработен ти одбиваат 5% од платата, но ако не си вработен ти кинат дел од социјалното(овие пари највеќе стигаат од Македонија, социјални случаи колку ти душа сака:pos:). На почетокот целта ни беше да собереме пари за Бориело, но Росела ни кажа дека во однос за трансфер политиката на Рома и нејзините цели таа ќе "средила" работа и така испадна, таа и Берлускони ја "свршија" работата!! затоа ние парите решивме да ги употребиме во поткупување на судии, како што кажа оној Ивица... сега за сега оваа политика многу ни успева(Бурдисо 3 меча,Мексес 2 меча и Тоти 1 меч)
незнам како не откри Ививца, се гледа итар човек:pos:
п.с ова е строго доверлива информација, прочитајте го ова и Син нека го брише за да јувенташите не го видат, можеби ќе започнат нова истрага :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom