Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.411
Поени од реакции
6.555
абе и ја тоа другарчето што го земав падна на кондиција(уште во 5 минута), се скапавме од трчање ние а и ем реално гледано интер фанс беа сите 2 метра огромни батки во споредба со нас глувци. ико 2 пати пробав да го заградам ме однесе 2 метра :)

п.с. голманчето како мува беше :)

Кој сликаше, мислам со на кого мобилниот, нека стави слика на фејс и нека тагне, или тука може.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.695
Поени од реакции
6.219
Грејт сликаше,иначе ако не е проблем можеме и другиот четврток пак да играме ! Ја барам реванш,ја добивте битката ама не и војната:toe:
 

Ace-Nerazzuri

Професионалец
Член од
13 ноември 2009
Мислења
248
Поени од реакции
50
кирца и ја сум за пак играње за четврток ...само глејте спремете се убаво до тогаш да не се посрамотите на реванш
хахах ....и вежбај зицери позз:salut:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
кирца и ја сум за пак играње за четврток ...само глејте спремете се убаво до тогаш да не се посрамотите на реванш
хахах ....и вежбај зицери позз:salut:
Не се вежбаат, треба да си талент како Кире :icon_lol:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.695
Поени од реакции
6.219
Хаха ако ако смејте се вие,ке видите на реваншот што ке ве снајде! Од еден зицер на резултат 9 - 6 на минута пред крај направивте светско чудо,знам дека е за ремет али во ситуација на минута пред крај никој немаш ни мотив така да не се замарам за зицерот,ке ви наплатам во реваншот не се секирајте:icon_lol:
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
меѓу себе игравте?????Ние против фан клуб баерн минхен играме во сабота пријателска,па ако сакате ќе се договориме да напраиме меѓу нас една.:smir:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.695
Поени од реакции
6.219
меѓу себе игравте?????Ние против фан клуб баерн минхен играме во сабота пријателска,па ако сакате ќе се договориме да напраиме меѓу нас една.:smir:
Со задоволсво друже кажете кога сакате,мерак ми е против јувенташи да играм!
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Abe lugje vie uste ne znaete deka Kire e Ronaldo i nema motivacija nikogas, dobro, koa igra so najdobrite ima:tv:
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
1.026
Поени од реакции
682
меѓу себе игравте?????Ние против фан клуб баерн минхен играме во сабота пријателска,па ако сакате ќе се договориме да напраиме меѓу нас една.:smir:
Ама судија да се донесе од странство за да нема после сомнежи за наместен натпревар :pos2:
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Dajte sliki sega, ili kazete koj ima da go adnam na fb.

Osven 2-3, drugite pojma neam kako izgledate :)

Gazi gi Kire!!! :D
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.746
Поени од реакции
44.056
Како изигравте, кој против кој игравте ? Кој ги даде головите ? Кој е Мунтари ?
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.695
Поени од реакции
6.219
Како изигравте, кој против кој игравте ? Кој ги даде головите ? Кој е Мунтари ?
Игравме ја, Кире, Снајдер, Занети, другарчето негово и Ice_Hendrix ми се чини против Ико, Грејт, Бенеамата, Аце Неразури, и уше едно детенце шо го најдовме тамо и изгубивме 9-6

Иначе ко шо видов најбоље беа бенеамата и кире али у глобала сите беа супер, падна добро фудбалче и заебанции па дури и групна фотка удривме


PS: Имаше и Мунтари, ама не кажувам кој е *** P.P.S - Ова е напишано од Роси 46 на претходните страни па ти го постирав
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ja сакам следната против кире да играм ....

пс:Tutti Pazzi per "Matterazzi" така да си знаеш Кире :]
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.695
Поени од реакции
6.219
Ja сакам следната против кире да играм ....

пс:Tutti Pazzi per "Matterazzi" така да си знаеш Кире :]
Хаха де бе што ви стана,играј против мене и така наредната сигурно губат они,така да* доста смо се зајебавали *:pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom