Група Д (Германија, Австралија, Србија, Гана)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
25 август 2009
Мислења
2.078
Поени од реакции
1.243
еве ви ја поставата на Германија:


------Neuer------

Lahm------Friedrich--------Mertesacker-----Badstuber

Khedira-----Schweinsteiger

Trochowski-----------Ozil-------------Podolski

------Klose------

каков Милер какви бакрачи не заебавајте, поглуп играч од Милер НЕМА. Човекот не знае да оди , не па фудбал да игра...
 

110%ЗеленоБел

Слобода за навивачите!
Член од
26 декември 2009
Мислења
638
Поени од реакции
33
ГАНА ГАНА ГАНА ГАНА ! ! ! ѕверој
Тапа Србија, тапа. Искрено мислев подобри ќе бидат.
Па онај Жигич е промашена инвестиција, треба да се беси :)

btw.
Asamoah Gyan
 
Н

'Никола'

Гостин
еве ви ја поставата на Германија:


------Neuer------

Lahm------Friedrich--------Mertesacker-----Badstuber

Khedira-----Schweinsteiger

Trochowski-----------Ozil-------------Podolski

------Klose------

каков Милер какви бакрачи не заебавајте, поглуп играч од Милер НЕМА. Човекот не знае да оди , не па фудбал да игра...
По што заклучи бе за ова? Дај ми ајде аргументи зошто Милер не го бидувало како фудбалер.
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Сите што не беа активни на темава од самиот почеток би ги замолил да ги погледнат првите неколку страни па после да кажуваат зошто се напалени сите против Србија и србоманите на форумов.
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Србија сама си се победи денес, премногу грешки направија и доволно беше за Гана да казни.
После толку време се ставам и гледам сеуште политики се вртат, иако по татко сум србин, ни ја не ги сакам србоманите ради тоа што немаат ништо со Србија а се поголеми патриоти од србите, но сепак ова е смешно! 50 страни ќе напраите затоа што Србија изгубила, ситење и дркање на тони, па Македонија првин треба да влезе на Светско па тек тогаш да се исмејуваме на Србија, Хрватска, Словенија и останатите комшии кои се далеку пред нас во фудбалот!
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
Тоа ќе ти биде најпаметно, џабе се расправаш со малоумни идиоти кои не виделе ништо од животот освен маус и тастатура ;)
Или на кратко, комплекси,неуспех у живот и его...

Sad...
 
M

Mario Gómez

Гостин
Ете гледаш до кое ниво е дојдена твојата култура? Зошто би го пцуел? Затоа што одбрал да навива за некоја репрезентација?

Малограѓанштина.
lolz, i was being sarcastic. ако не примети, оти ми дојде чудно некој што пцуеа... :pos:
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Србоманите го навлекоа гневот на неутралните навивачи да почнат да го мразат стариот северен сосед :/
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
И што со ова? една ластовица јато не прави.

Ако некој националист, идиот вреѓал не значи дека ти треба со иста мера да вратиш. Освем ако не сакаш и ти да бидеш како него? (генерализирам)
 
Н

'Никола'

Гостин
Е ај те молам кажи ми што има ова врска со темава жити мене.
Ај доста е со глупости тресење, сакам да дискутирам тука за фудбал, за Германија, за Србија, за Гана и за Австралија.
Ако уште имате уште вакви глупости за тресење, имате подфорум ЧДА, слободно отворете тема некоја и пишувајте до Септември ако сакате.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
досаден си како утринска серка....незживеано створење.

Аманте бре аманте,доста со политика,ја уништивте темава,уште малце ке земете пушки и пиштоли и ке се колите и убивата ебаве тоа...

Олабавете малце...
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
Кај се модераторите? :jaj:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Боби[Мкд];3616054 напиша:
lolz, i was being sarcastic. ако не примети, оти ми дојде чудно некој што пцуеа... :pos:
Не беше саркастичен, туку се обидуваш да бидеш. Има разлика. Плус како да приметам, се работи за Боби напатеното детенце из Дебар града :icon_lol:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom