Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
дали судијата синоќа даде офцијално продолжување на натпреварот од 5 минути затоа што не видов такво нешто?
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.538
Поени од реакции
14.272
дали судијата синоќа даде офцијално продолжување на натпреварот од 5 минути затоа што не видов такво нешто?
Даде, само камерата не го регистрираше тоа. На клипот поназад што го стаив од голот на Педро Леон, горе до резултатот и времето пишува +5.
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Momci jas samo edno ke vi kazam, za mestena nemozam da bidam siguren, ama deka ne im se igrase na ovie se vide od avion. Gi mrzese da trca be majku mu stara. Ronaldo ke fati topka i odma provocira se glupira, sramota za nego, ali nmv. Nikoj ama nikoj nemoze da me ubedi deka im se igralo, baba mi sto ima 70 god mi vika zs ne im se igra na belite?! alooooooooooooooooooooooooo, ncncncnncnc...
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Јебига,се чуваме за дербито со Атлетико Мадрид. :)
Pa ako se cuvaat za so Atl. Madrid togas se otideni do eden. Jas veke so Atl. Madrid ne go narekuvam derbi, a i baska ke izgubat 2, 3 razlika od Real, taka da teski botovi se i za niv ne treba cuvanje/odmaranje.:toe:
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Вчера второто полувреме си кулираа нашиве,се гледаше дека не им се игра,но со Атл.Мадрид очекувам интересен меч,освен ако не им ја решиме во 20 минути :)
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Ај да се сконцентрираме за Ел Мадригал и да заборавиме за ЛШ.Мене уопште не ми беа интересни дуеливе со Милан го знаев исходот претходно.Во групната фаза си ја завршивме работата и сега може да си го ладиме.Атлетико Мадрид иако има пад во формата сеуште е јак и треба да се посвети внимание на него.Мур си ја знае работата најдобро.
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
а на крај краева па ние ниту изгубивме ниту одиме во ЕЛ,само им помогнавме на комшииве од фан клубон кој плукаат по реал како да освоиле македонско првенство+куп
 

Чоста ^

Good looking boy
Член од
23 август 2009
Мислења
1.999
Поени од реакции
48
Ај да се сконцентрираме за Ел Мадригал и да заборавиме за ЛШ.Мене уопште не ми беа интересни дуеливе со Милан го знаев исходот претходно.Во групната фаза си ја завршивме работата и сега може да си го ладиме.Атлетико Мадрид иако има пад во формата сеуште е јак и треба да се посвети внимание на него.Мур си ја знае работата најдобро.
Не е од Виљареал овој терен?Дан играме на Калдерон?:)
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
^ Абе знам дека играме со Атлетико сакав да напишам Мадрилењо(така се нарекува градското дерби) а сум го згрешил името па испадна нешто си стадионот на Виљареал.
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Роналдињо бил најдобар играч на Милан во прво полувреме ноу веј....Краљо не ми прави смешки. Рамос го пензионираше Рони од големи утакмици. Цело прво полувреме не го видов Роналдињо. Рамос цело време беше до него не му даде да мрдне. Го стави во џеб. Единстевена слаба алка вчера беа Пепе и Касиљас.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom