Kurtlar Vadisi - Долина на волците

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.576
Поени од реакции
11.486
Јас па се мислев како се вика ( Чакарица ) и кога овој рече Мерал си реков вистина така.
Сега ми текна дека беше Несрин а имаше и Мерал ( онаа што умре )
да си ибиш векот
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Ова Идол ми иде на живци до немај каде,не знам дали ќе можам да издржам,па што не го направиле сабота недела таму нека пеат!
 

AFI

Член од
17 ноември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
98
И на Ибрахим му кажав.
- Нели е така Ибрахим?
Така е г-дине Фикрет.
-Еве Мемати и на Ибрахим му реков дека со државата ќе владеат големците.Така ли е Ибрахим?
Кога го рековте тоа на телефон муабет правев г-дине Фикрет....:pos2::pos2:Кога ке ги видам само се смеам ептен се психи...
 
Член од
25 август 2009
Мислења
2.078
Поени од реакции
1.243
И на Ибрахим му кажав.
- Нели е така Ибрахим?
Така е г-дине Фикрет.
-Еве Мемати и на Ибрахим му реков дека со државата ќе владеат големците.Така ли е Ибрахим?
Кога го рековте тоа на телефон муабет правев г-дине Фикрет....:pos2::pos2:Кога ке ги видам само се смеам ептен се психи...
haha da da g-din Fikret definitivno mi e megju omilenite likovi. Se resava so muabet i dosta intelegenten e napraven :)

p.s. Vo oci te baknuvam Zekiiiiiiiiiiii:pos::pos::pos:
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.805
Поени од реакции
3.059
дечки неможам да ја најдам музикана кога е сериозна ситуацијата на пример Полат кога седи со Ебру кај нејзините и пуштаат како жално сериозна музика у позадина ако може помош ?
 
Член од
16 јуни 2010
Мислења
83
Поени од реакции
7
А да не ја знае некој како се вика музиката од првата серија, кога Полат ќе го отвори Криптексот?! Се слуша на почетокот.

 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530

Најдобрата песна ,инструменталка,боље нешто амин :)
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Може некој да ми најде превод за филмот Муро:проклета нека е хуманоста во мене,филмот што е со Муро,го симнам ,ми треба превод :)
 

Lux

Inglourious
Член од
25 октомври 2010
Мислења
1.189
Поени од реакции
888
Дечки на http://tracker-mk.org/ ќе си се регистрирате и има торент од сите музичина од kurtlar vadisi pusu
 

Kajgana Shop

На врв Bottom