Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Околу членските карти ако може малку да ми објасните :)
Колку пари е една членска карта? Дали може да пратам пари преку пошта и преку пошта да ми стигни членската карта?
300 ден и да, стигаат преку пошта и можеш да платиш во банка :)
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Вашите лани капацитет за три имаа


....................................................................... :)
Овие шо ги набројв, заедно имаат преку 120 години, епа види сеа кој колкав капацитет имал и ќе има. Немислам да се расправам само кажав мислење.. немора одма да напаѓате и да навредувате како Zzachy. Поз.
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.833
Поени од реакции
1.325
Уживајте дечки, секогаш има падови во сезоната.... Сега следна со Вест Хем : ) )

П.С Добри се члеснките карти, респект !
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Неможите и несмеете да играте уште со овие играчи. Се уште мислите дека Гигс, Сколс, Овен, Бербатов, Ошеј, го имаат капацитетот за нова титула во ПЛ ? Се сомневам.
Зошто ова не го пиша пред 2 недели кога го тепавме Челзи на Вембли ? :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Овие шо ги набројв, заедно имаат преку 120 години, епа види сеа кој колкав капацитет имал и ќе има. Немислам да се расправам само кажав мислење.. немора одма да напаѓате и да навредувате како Zzachy. Поз.
Не напаѓаме, само ти реплицираме и јас направив споредба :) Имал и ќе има се две различни работи, иднината никогаш не можеш да ја дознаеш :wink: :smir:

--- надополнето ---

Зошто ова не го пиша пред 2 недели кога го тепавме Челзи на Вембли ? :)
Couldn't agree more.
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Не го гледав мечот, од таму неможам да судам... кој згрешил како згрешил, го гледам само конечниот резултат, кој ми вика дека нешто не бива... а доаѓам од меч кој и покрај резултатот т.е тоа како заврши... ништо не значи, така да, верувам дека работите ќе си дојдат на свое веќе од наредно коло и шампионски ќе продолжиме напред.

Glory Glory!

п.с може ли да си добијам членска? :D
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
Леле на крај од сезона кога ќе освоиме освоиме титула сите што сега критикуваа никад више да не пишат во фан клубов. Преку *** од тие ваши засилувања шо ги сакате!
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Зошто ова не го пиша пред 2 недели кога го тепавме Челзи на Вембли ? :)
Ретко пишувам по други фан клубови .. сеа пишав и поарно да не пишев. Очигледно не ви се допаѓа различно мислење од тоа шо си го имате. Ајт.
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
Нани да не го изведеше корнерот може немаше да има афтогол... Утнал пенал...секој може да утне пенал.
 
Член од
22 јануари 2009
Мислења
382
Поени од реакции
25
Леле на крај од сезона кога ќе освоиме освоиме титула сите што сега критикуваа никад више да не пишат во фан клубов. Преку *** од тие ваши засилувања шо ги сакате!
Додека ти игра Бербатов во тимот ако сакаш и биди наголем оптимист дека на крај ние ќе ја освоиме титулата биди сигурен дека тоа е лага,со овај тим ли ќе се надеваме дека може да ја освоиме титула со Бербатов Ошеј или се на се одбрана која неможе да дочува резултат за 6 мин ма дај немојте да писите глупости,допрва Ферги ќе се чука поглава кога ќе види дека со Бербатов Овен Македа Ошеј Самајлинг небива пак нека чека и наредното лето да купува фудаблери од 7, 8 милиони и на крај сака титула е немаТимот за кој навивам денес ми тргна 24 ИЛЈАДИ ДЕНАРИ и како сакас да размислувам за Скапаните во одбраната и нападот.
 

Goon

Pogback
Член од
16 март 2010
Мислења
1.848
Поени од реакции
1.480
Суров е фудбалот :nesvest:, вакви работи се случувале, а ќе се случуваат и во иднина затоа што тие се составен дел од фудбалот, е сега криво ми што токму ние овој пат бевме составен дел од нив, али тоа ти е.. некогаш е и подобро од старт, отколку на крај да губиш вакви бодови, така да не се секирајте, Ферги ги средува ваквите работи..! :) :)

п.с. Го жалам сега Вест Хем..!!! :vozbud:
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.495
Поени од реакции
20.513
Нани да не го изведеше корнерот може немаше да има афтогол... Утнал пенал...секој може да утне пенал.
Да се разбереме , нани не промаши него му ја фатија жива а ја шутна со 2 на саат. Да не му ја фатеше жива топката немаше да се дотркала до гол линија. Уште пред да шутне нани знаев каде ќе ја шутира ... На резултат 5-0 и не е битно дали ќе промашиш ... ама на 2-1 85 минута кога противникот не става у шише (еванс земи го за пример)... е тогаш веќе е проблем.. А и нема да зборам многу многу ферги ќе го среди уживајте ... нема да го гледаме прва постава зашто ќе грее клупа.. и да не ве чуди утре на breaking news како му ваделе копачка на нани од фаца !!!
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.457
Поени од реакции
419
Ај стајте слики од книшките, да се радувам јас од далеку :) Ако се плашете од копирање пратете ми ги у порака, сакам да видам какви се :)
 
B

BooBojan

Гостин
Како и сите вас и јас сум многу разочаран.
И од денес решив повеке да не гледам натпревари на Јунајтед кога она дрвото некастрено е прва постава.Бербатов па не знам бе како можеше Фергусон да го извади зајакот(Чичарито) а да ја остави желката(Бербатов)во игра.Претера не е бог маме му је*ем клошарско.Да беше Руни или Дрогба на тие шанси 3гола најмалку ке дадеа.Еванс очекувам да се подобри добар беше но мислам дека најдоброто од одбраната на Јунајтед доправа следува.Евра одличен само на првиот гол кога го примивме Даф го направи мајмун го сврте како мало дете.Средината ни е добра но се гледа дека Сколс игра по едно полувреме после пага физички но секоја чест за неговата игра и на Флечер.Крилата ни се добри само очекувам Ферги полека да почне се повеке шанса да дава на Обертан мислам дека уште на следниот натпревар ке го видиме сигурно на клупата ако не и во првиот тим.Нападот тука сум најмногу разочаран ако го нема Руни нема доволно дрзок фудбалер кој ке појде и од кој на противничката одбрана ке и се стресат шорцевите Чико сепак не е доволно искусен но очекувам уште на следниот меч напагачки пар да бидат Чико и Руни.Овен и Гигс се одлични за замени мислам дека оваа сезона почесто ке ја греат клупата.И очекувам од Ферги повеке шанса да дава на Смајлинг,Браун,Рафаел.
Не очајувајте долга е нивата да се надеваме дека ние ке бидеме најуспешни на крајот.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom