Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 ноември 2009
Мислења
1.747
Поени од реакции
2.413
Леле другари швабите а?:wink:
Ќе ги поминеме, Евра ќе му напраи стоп на Робен по левата страна, само ќе биде малце тешко Рафаел со Рибери да се чува, ако ги поминеме овие 90% сме во финале:helou:
 

Кантона ис Бек

Mиљонерче
Член од
23 февруари 2010
Мислења
1.385
Поени од реакции
905
Леле другари швабите а?:wink:
Ќе ги поминеме, Евра ќе му напраи стоп на Робен по левата страна, само ќе биде малце тешко Рафаел со Рибери да се чува, ако ги поминеме овие 90% сме во финале:helou:
На Рибери ќе му го ставиме Гери Невил, жив ќе го изеди:vozbud:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.560
Поени од реакции
6.247
Леле другари швабите а?:wink:
Ќе ги поминеме, Евра ќе му напраи стоп на Робен по левата страна, само ќе биде малце тешко Рафаел со Рибери да се чува, ако ги поминеме овие 90% сме во финале:helou:
Одлично го чуваше Рафа на Рони,кој е тој Рибери? :toe:
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
30/31.03 - гости со Баерн
03.04 - дома со Челзи
06/07.04 - дома со Баерн

На овие натпревари треба да покажеме зошто сме најдобри.
 

devil!

weirdo
Член од
19 јули 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
462
Леле се успав еј не ја гледав ждрепката у пи*ку ку*ац :nerv:
Ама ок играме со Баерн па 1/2 финале со победникот од Бордо Лион се на се поволна ждрепка и реално би требало да играме у финале со Барса :)
 
K

kaiser soze

Гостин
Хехе,репетиција на натпреварот од 99`,секако пак во наша полза.Не е најидеалното,никогаш и не можа да биде,многумина ја посакуваа Цска,ама и овоа не е лошо.Треба да се напомене дека и во евентуалното полуфинале,во кое сум уверен,ждрепката
ни оди во прилог за пласман во финалето.
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
30/31.03 - гости со Баерн
03.04 - дома со Челзи
06/07.04 - дома со Баерн

На овие натпревари треба да покажеме зошто сме најдобри.
6/7 не е реваншот 6/7 другата група натпревари!

Значи или ќе играме на 30/31 или на 6/7 не на двете!:D
 

Red Man

we do what we want!
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.057
Поени од реакции
1.947
Баерн а?:smir: Не смееме да ги потцениме швабиве! не летајте затоа уште од сега.Смирете ситуација не се без нозе и тие.:helou: Мора максимално да се пристапи на двата меча,а богами и полуфиналето не е нај-нај(Лион ваљда и тоа втората на гости ја играме)...затоа полека се со ред нога по нога...На ред е Лузерпул!:vozbud: Поздрав и Glory United!:salut:
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
6/7 не е реваншот 6/7 другата група натпревари!

Значи или ќе играме на 30/31 или на 6/7 не на двете!:D
Тhe quarter-finals are played on a home-and–away basis, with the first legs scheduled for 30 and 31 March and the return matches the following week, on 6 and 7 April. :helou:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.504
Поени од реакции
58.913
Баерн а?:smir: Не смееме да ги потцениме швабиве! не летајте затоа уште од сега.Смирете ситуација не се без нозе и тие.:helou: Мора максимално да се пристапи на двата меча,а богами и полуфиналето не е нај-нај(Лион ваљда и тоа втората на гости ја играме)...затоа полека се со ред нога по нога...На ред е Лузерпул!:vozbud: Поздрав и Glory United!:salut:
Не мора да летате ниту пак да трчате. Доволно е да одите, тие ни тоа не знаат :pos:
 

--N-SOUND--

Street Dragster
Член од
22 февруари 2009
Мислења
252
Поени од реакции
6
6/7 не е реваншот 6/7 другата група натпревари!

Значи или ќе играме на 30/31 или на 6/7 не на двете!:D
а кога ке се знае дали се игра на 30 или 31??:smir: имам купено карта за 50cent:pos2::pos2:
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.338
Поени од реакции
16.463
Еј значи поубава ждрепка не можеше да има, Баерн :tv:

Обожавам кога играме со нив, одма ми текнуе на 99' и мераци ми се праа. После исто така релатвно лесно полуфинале ни се отвара (иако французине се покажаа како незгодни) и у мај да се глеаме на финале со Интер.
Сакам финале Ферги-Мурињо :smir:
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
а кога ке се знае дали се игра на 30 или 31??:smir: имам купено карта за 50cent:pos2::pos2:
И јас исто иам карта за него и сега ако биде на 31 први ќе биде густо!

П.С. Моја грешка! Јунајтед Фан!:pipi:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom