Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.467
Поени од реакции
4.028
jas sum od kocani i sum isto taka zainteresiran za majcka
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Одлично играме треба само вака да продолжиме и не ни бега тројна круна одбраната функционира одлично Видиќ и Фердинанд се одлични за Евра нема потреба да зборувам а Рафаел само малце искуство му треба.
Руни досега 32 гола има и мислам дека ќе го стигне рекордот на Роналдо 42. Бербатов игра одлично постигнува голови и асистира. Од крилата моментално Нани и Парк се во подобра форма од Валенсија незнам зашто ама на човекот нагло му опадна форма но се надевам дека ќе ме демантира против Ливерпул!
Воопшто не се согласувам, човекот едноставно брилјира по крилата, ретко кој обид му е изблокиран, само што сега нормално дека не може секој шут да му е асистенција. :)
 

Rooney's Temper

in front of Old Trafford
Член од
14 јуни 2009
Мислења
2.888
Поени од реакции
2.653
Требаше во четвртокот за резервите да игра, но изгледа не бил сеуште фит па сега овој четврток изгледа ќе заигра за резервите .. КОНЕЧНО!



Ние од Струмица како да стигнеме до маичка? Некако да се договориме, бидејќи и јас сум заинтересиран :)
Па кога ќе се прави втора тура маички ќе ве известам порано па вие или некој ваш другар или познаник нека дојде и нека каже бројче.
 
Член од
16 август 2009
Мислења
2.213
Поени од реакции
1.713
Па кога ќе се прави втора тура маички ќе ве известам порано па вие или некој ваш другар или познаник нека дојде и нека каже бројче.
Абе не е проблем за Струмица, јас ќе земам за сите заинтересирани и кога ќе си идам од Ск ќе ви ги донесам. Само не знам со плаќањето како ќе е... иначе супер шо ќе биде црна :)
 
Член од
16 април 2008
Мислења
2.512
Поени од реакции
2.356
Дај рачунајте ме и мене иако не сум од Скопје ке дојдам ке земам...Кому треба да платам колку и кога?
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.560
Поени од реакции
6.247
Доколку некој зема за струмичани рачунајте 1 за мене!200 денари е,така? :smir:
 
В

Вори

Гостин
Дај некој нека напраи од Челзи една маичка,да се избаци..
Ќе платам колку што е потребно.
 

Rooney's Temper

in front of Old Trafford
Член од
14 јуни 2009
Мислења
2.888
Поени од реакции
2.653
Дај некој нека напраи од Челзи една маичка,да се избаци..
Ќе платам колку што е потребно.
Кај нас бараш маичка од Челзи? Се работи за сериско печатење на еден ист дизајн на маички, тешко дека ќе може да се направи само една а и сигурно ќе кошта многу повеќе од 200
 

TheGeneral

Арогантно копиле
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
583
Дај некој нека напраи од Челзи една маичка,да се избаци..
Ќе платам колку што е потребно.
Јас ќе ти направам 1 за 500е или 2 за 800е, и тва рачно, само кажи как сакаш да изгледа и бројче... ц ц ц
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Дај некој нека напраи од Челзи една маичка,да се избаци..
Ќе платам колку што е потребно.
Нели од Иниеста поубаво ќе ти стои:):vozbud::baeh:

Се зезам без нервози одма:):salut:
 
В

Вори

Гостин
Дај испечатите од Иниеста и пратитеми ја..
Не е проблем,не прибирам ја..
Ама не одговарам,дал ќе ја запалам или нешто..

Туку да не идеме оф топик..

Кај нас бараш маичка од Челзи? Се работи за сериско печатење на еден ист дизајн на маички, тешко дека ќе може да се направи само една а и сигурно ќе кошта многу повеќе од 200

Па не знам кај да побарам,реков случајно..
Не се палите одма..
Зантсоев олади малку чоек..
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
Воопшто не се согласувам, човекот едноставно брилјира по крилата, ретко кој обид му е изблокиран, само што сега нормално дека не може секој шут да му е асистенција. :)
Јас реков за последниот натпревар и мечот со Милан не беше она од првиот натпревар иначе дечкото одлично игра сезонава затоа реков дека се надевам дека ќе ме демантира против Ливерпул! :tv: Харгривс најверојатно за прв пат ќе заигра за резервите против барнли во четврток!
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.869
Поени од реакции
1.251
Мартинчо, глеј да бидат готови до недела, таман сите ќе бидат дојдени тогаш, знам ќе доаѓаат од други градови некои.Инаку, треба да си запишете шо број маичка мислам(M,L,XXL..) за да ви дадат.


0:20 Види ги миланезиве еј, LUHG :)))



 

Rooney's Temper

in front of Old Trafford
Член од
14 јуни 2009
Мислења
2.888
Поени од реакции
2.653
Мартинчо, глеј да бидат готови до недела, таман сите ќе бидат дојдени тогаш, знам ќе доаѓаат од други градови некои.Инаку, треба да си запишете шо број маичка мислам(M,L,XXL..) за да ви дадат.
Се надевам ќе бидат готови до тогаш. Секој нов апдејт за нив ќе го објавам тука за и вие да сте во тек. Иначе супер што ќе имаме шанса да запознаеме и наши фанови од други градови. Инаку не ми се верува дека ќе се примаат бројчиња за маички во недела, ама ако има втора тура обавено сите што немаат ќе бидат навремено и детално известени :smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom