Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Фрли го Пандев бе неможете гол да дадете вака без Снајдер,Пандев е играчот кој може да повлече.Инаку колку е глуп Италијансков фудбал.Само Мурињо во кадар,умот само на тепање им е,башка двете најидиотки екипи се овие.Матерази е убедливо најголемиот идиот.
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.542
Поени од реакции
14.674
ако оди ова на продолжение подобро авто гол да си дадеме
не вреди да се трошиме толку
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Фрли го Пандев бе неможете гол да дадете вака без Снајдер,Пандев е играчот кој може да повлече.Инаку колку е глуп Италијансков фудбал.Само Мурињо во кадар,умот само на тепање им е,башка двете најидиотки екипи се овие.Матерази е убедливо најголемиот идиот.
Многу одамна измислена е една направа која се вика далечинско. Таа направа служи за менување на канали, зголемување или намалување на гласот, некогаш за телетекс, понекогаш како предмет за фрлање по нешто, а јас некад и за чешање го употребувам.

Очигледно, потребна ти е оваа направа, а слободно можеш да ме прашаш како се користи доколку сеуште не знаеш да ја употребуваш, а не знаеш како да смениш од МТВ.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
Фрли го Пандев бе неможете гол да дадете вака без Снајдер,Пандев е играчот кој може да повлече.Инаку колку е глуп Италијансков фудбал.Само Мурињо во кадар,умот само на тепање им е,башка двете најидиотки екипи се овие.Матерази е убедливо најголемиот идиот.
Пандев да може да игра без размислување ќе го стави место Снајдер. Веројатно и стартер ќе беше место Снајдер денес. Очигледно не може, можеми малку во второ полувреме...

Мурињо и во ЛШ е секогаш во кадар, и кај гледаш тепање од Интер вечерва?
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Само од контра можат гол да ни дадат Матераци е изгубен тогаш.
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Пандев да може да игра без размислување ќе го стави место Снајдер. Веројатно и стартер ќе беше место Снајдер денес. Очигледно не може, можеми малку во второ полувреме...

Мурињо и во ЛШ е секогаш во кадар, и кај гледаш тепање од Интер вечерва?
Гледам тензии на двете страни.Матераци кога го задави на Вучиниќ што беше тоа и кога го удри во падот.Еве сега и уште еден остар старт за кој доби жолт картон.Па таман работа ако против Рома на Олимпико се тепаат има да ги направат овие мафијашиве....
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
Никогаш немам желба да се повреди играч ама вечерва многу сакам некој здраво да го крене на копачки Вучинич.
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
2.589
Ме интересира, играја некогаш матераци и бурдисо заедно во иста утакмица?Цела?
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
Гледам тензии на двете страни.Матераци кога го задави на Вучиниќ што беше тоа и кога го удри во падот.Еве сега и уште еден остар старт за кој доби жолт картон.Па тамам работа ако проив Рома на Олимпико се тепаат има да ги направат овие мафијашиве....
Прва минута почнаа тензиите, го повредија Снајдер, во продолжение имаа 5-6 касапски стартови, гледај поназад баш се зезавме со тоа... Секоја екипа да е ќе реагира, кој ќе дозволи да го газат по терен...?

И натрпеваров си е таман за финале на куп, само секој натпревар на МТВ е очај, освен ако не коментира Златко... одма ти идат депресивни мисли. Ја гледам на супер спорт, дечково вика се дере, атмосферата во позадина допира до гледачите... се си е таман.

Ова е одмазда во немоќ да се освои титулата, тоа е, ништо друго.
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Рома има цел да повреди што поголем број на играчи од Интер, а не да победи вечерва. Прво Снајдер, па Кордоба, не знам кој е следен.
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.542
Поени од реакции
14.674
el pricnipeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:vozbud::vozbud:
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
ГОооооооооооооооЛЛЛЛЛЛЛЛЛ
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.028
Поени од реакции
2.087
Честито .. ајде навивам за вас..:vozbud::vozbud:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
Ел принципе :zver: , сам против свих :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom