Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
ја победивме барселона(како што очекував) не сум многу изнанаден од победата иако се радував премногу на головите и плус тоа губевме првин...Мурињо ја постави играта совршено добро до 70 минута потоа му ја пуштивме средината..месси не беше проблемот како што реков односно напишав многу пати..Чави беше и тоа каков проблем ама среќа неговите соиграчи не знаеа како да искористат..ништо чудно очекував дека барселонаќе падни не дека сме којзнае колку јаки туку знаев дека кога тогаш ќе нападниме и тоае...мене повеќе ми е мерак ако ја испадниме(што ќе биде премногу тешко на кампот) ќе му се изнаситам на сите кои беа сигурни дека барселонаќе оди во финале и за искомплексираните навивачи на јувентус и на барселона (Демонсфал и јас 22) каде му дадовме дупла порција за нивните тимови...

GRANDE GRANDE INTER(нека гледаат јувенташите )
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Кој беше тој Меси семоќниот или како и да го викаа?
 

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.552
Поени од реакции
2.511
Oleeeee ole ole ole Inteeeeeeeeeeeeeeeer Inteeeeeeeeeeeeeeeer :vozbud::vozbud::vozbud:
Ах, како не му ја даде Снајдер на крај на Балотели кога беше сам у шестнаесетник, да даде гол па да крши глава после. Ми се направи мерак за Златан Коњевич, отиде у Барса ради ЛШ. Коментаторов да го :pusk: малце.
 
Член од
23 септември 2008
Мислења
313
Поени од реакции
7
Епа нз што да кажам сеа момците се кажаа на терен така да ја само ФОРЦА ИНТЕР ајде титула да зимаме.
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.879
Поени од реакции
16.091
јбг мора да се шитни тој темпераментот му го засенува талентот, а и навивачите бе престроги спрема него но донекаде заслужува да биде исвиркуван ама не во преголема мера:salut:
Ма педерче е Балотели, можда има талент, али понашање нема никакво:tapp:

мада убаво им кажа на навивачите ја избацив топката што подалеку од голот за да неможи Валдез да ја најди и да помини време:pos2:
 

VratislavGresko

self-declared Macedonian
Член од
17 август 2009
Мислења
141
Поени од реакции
48
БРАВОООО ИНТЕЕЕРРР!!!!
Браво за сите на теренот, и за големиот Мурињо, и за публиката...
-замерки само до двајца-
-Балотели, што глуми дека е и Пеле и Марадона во едно, среќа што немаше штета од неговото глупирање па сега нема да го пцујам...
-а на овој идиот од водител, да му е..м све по список, имало водители што се се декларирани навивачи, ама ваков дебил неам слушнато, цело време не знам дали да се радувам за утакмицата, или да го пцујам говедото. абе каде виде пенал,за каква кардинална грешка ни кажуе, боже сачувај се вика ова...уште неговиот бисер на крајот ‘оваа е солидна предност на барселона пред реваншот‘, пуста желба неостварена...:baeh:
Вечерва е убаво да си фан на Интер, новиот фудбалски владетел на Европа...
:vozbud::vozbud::vozbud:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.019
Поени од реакции
22.926
Честитки,заслужено(прв пат честитам у противнички фан клуб).:)
 

Duduk

Korg Maniac
Член од
8 јули 2009
Мислења
953
Поени од реакции
99
Не знам зашто, сеуште срце ме боли за Ибра.. :(
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Да да, за Балотели за безвезе му свиреа, па не беше сам Ето за да му ја даде топката, имаше добра позиција за шут и си ја проба среќата...
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.694
Поени од реакции
6.215
Уште еднаш некој да го криви Цезар ке го тепам:toe:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.653
Поени од реакции
43.479
Браво дечки!
Нека ви е честита победата,Меси ќе ве направеше растур,а јас не знам ни дали играше.. Сеа слободно можете да си го паркирате автобусот пред гол и да си го ладите.. Точно дека не е се готово,но не ми се верува Мурињо да препушти вакво водство. Навистина ѕвер е човекот,од денес уште повеќе сакам да го замени Ферги за некоја година на клупата на Јунајтед :):):). И мило ми е што симнавте од облаци некои од навивачите на Барса :)
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Абе момци се виде Меси вечерва:toe: ???
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom