Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
За да кренете некаква титула,макар тоа да е Серија Б ??:pos:
доста бе аман више со таа серија б го отупевте !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
 
M

mercenary

Гостин
леле сериа б што сериа б се сериа б накотиа сериа б биланези сериа б и сериа б јубенташи сериа б тука сериа б...
болдирав тоа..сеа се сетив дека читаат биланези и јубенташи..за во случај да не сватат...
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
а шо треба сеа за Барса или за Интер да навивам како Топредо шо направи добаррр!!!!! .!.
Кој рече така бе,Тенкчо ???

Навивај си за Умрентус,ама ке си трпиш ремет секоја втора недела :pos::pos::pos:


.!.
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Кој рече така бе ???

Навивај си за Умрентус,ама ке си трпиш ремет секоја втора недела :pos::pos::pos:
ќе помине беднава сезона се има крај уживај до година со 200 м да се најде некој да купат играчи да не ги маам
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
ќе помине беднава сезона се има крај уживај до година со 200 м да се најде некој да купат играчи да не ги маам
После ќе ти удрат ремет зашто сте потрошиле 200 мил а не сте освоиле ништо како лосТ галактикос... :kesa:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.484
Поени од реакции
58.764
Остајте го Тенк бе што е он крив, и он си има мака...

Ја ебате таман мислев да им се ситам на енглезине: Интер го исфрли Челзи, Виола го исфрли Ливерпул, Милан расипа просек ама очекував... ама се си мислев 3-1 ќе им прајме... туку и јас будала на умрен коњ се надевам...

Фулам, ееееј... 4 гола... :tapp:
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Остајте го Тенк бе што е он крив, и он си има мака...

Ја ебате таман мислев да им се ситам на енглезине: Интер го исфрли Челзи, Виола го исфрли Ливерпул, Милан расипа просек ама очекував... ама се си мислев 3-1 ќе им прајме... туку и јас будала на умрен коњ се надевам...

Фулам, ееееј... 4 гола... :tapp:
е тоа е тоа срамота жива!зборев ја прееска дека може да се деси ова толку е квалитетот.Ај сега на вас остана да браните честа на италија а за ова да продолжиме после во европа лига темата дебата што не ми се ни збори за ова искрено.
 
Ф

ФорцаМилан

Гостин
е тоа е тоа срамота жива!зборев ја прееска дека може да се деси ова толку е квалитетот.Ај сега на вас остана да браните честа на италија а за ова да продолжиме после во европа лига темата дебата што не ми се ни збори за ова искрено.
Батали убаво си викаш барем Лејкерси ти тепаат.
 
R

Rigel Kent

Гостин
е тоа е тоа срамота жива!зборев ја прееска дека може да се деси ова толку е квалитетот.Ај сега на вас остана да браните честа на италија а за ова да продолжиме после во европа лига темата дебата што не ми се ни збори за ова искрено.
Po se izgleda Italija ke izgubi edno mesto vo Liga na Sampioni
Liga Evropa ke stane nedostizna za vas :vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom