Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
Честито победа, многу подобра игра имавме цен натпревар заслужено продулжуваме понатаму.

Ако ја нема некој постирано пред мене сликава :pos2:

 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Честито победа. Ги преслушавте денеска. На Мурињо стратегијата:vozbud:Не мрднаа дечкиве, Дрогба го видов само црвениот кога го доби:)
 
A

Alexander Nevsky

Гостин
Очекувајте изјава од типот на Мурињо
Who want to be next team to match your Inter???
Mur answers: mmm Manchester:wink:
 
Член од
30 декември 2007
Мислења
766
Поени од реакции
303
На почетокот на утакмицата, толку адреналин ме пукаше шо рацете ми се тресеа упм. Гледам формацијата 4-3-3 ме мана шок. До крајот на првото испотив како да сум претрчал 5 км. Ама не било за џабе стасавме до 1/4 финале. Имавме доста шанси, али Ето конечно изигра на ниво и даде гол.
Баш ме интересира шо изјаве Мурињо по завршетокот на мечот.
 
В

Вори

Гостин
Честито победа, многу подобра игра имавме цен натпревар заслужено продулжуваме понатаму.

Ако ја нема некој постирано пред мене сликава :pos2:

Разбирам све,али глупи и морбидни испаѓате со дебилниве слики..
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.486
Поени од реакции
58.765
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.869
Поени од реакции
23.205
Да слушнем само сакам, кој беше главен у Ајриш а?
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Честито победа, многу подобра игра имавме цен натпревар заслужено продулжуваме понатаму.

Ако ја нема некој постирано пред мене сликава :pos2:

ГЛУПОСТИ се сликиве :tapp::tapp::tapp:Ова е вистински погреб на некој човек бе алоооо што си играте к*р та*ак со сликите !?!
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
402
Поени од реакции
88
честито победа, сосема заслужена :smir:
и мислам дека ве поби мурињо во вашите мислења дека неможе интер да игра 4-3-3 :salut:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Постот се однесуваше на изјавата на Мурињо на прес-конференцијата на која тој рече дека не губи на Стемфорд Бриџ. А верувам дека сега ако некад му замерил за тој гол ќе му прости:pos2::pos2:

П.С. Абе уште го нема ДУМАН?!?!?!
Јави се Мики ни недостигаш :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
Ги нема уште.... Само еден песимист се јави и фер се извини...
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
На почетокот на утакмицата, толку адреналин ме пукаше шо рацете ми се тресеа упм. Гледам формацијата 4-3-3 ме мана шок. До крајот на првото испотив како да сум претрчал 5 км. Ама не било за џабе стасавме до 1/4 финале. Имавме доста шанси, али Ето конечно изигра на ниво и даде гол.
Баш ме интересира шо изјаве Мурињо по завршетокот на мечот.
Слична ситуација и кај мене.пред почетокот дури нозете сами ми се тресеја од возбуда а формацијата 4-3-3 ќе спобудалев готово..на голот викав и урлав како ненормален дури дојдоа кај мене да не се случи нешто лошо(не дај боже) цела наслеба ме слушаше аууууу не ми се веруваше одлична игра покажавме и гледам сите го величат Мур а играчите се на терен едноставно СИТЕ СЕ ЗАСЛУЖЕНИ ...со играта ме фасцинира така посебно Ето(нема врска што го даде голот) туку го имаше секаде и одлично ја контрлираше топката исто така снајди и пандев одлични беа..Посебно нашиот лидер во средниот ред снајдер:vozbud:...да не летаме толку имаме утакмица со палермо каде мораме да победиме бидејќи ојде титулата:toe:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Честито победа, многу подобра игра имавме цен натпревар заслужено продулжуваме понатаму.

Ако ја нема некој постирано пред мене сликава :pos2:

Сликата дефинитивно не е за мајтап..тотална глупост размислете малце пред да правите нешто или да постирате:uvo:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.622
Поени од реакции
43.469
Нема шо да ја чекате изјавата на Мур, у овој стил би требало да е, дојдов, видов, победив. :tv:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom