Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Ајде бе не се секирајте,ќе се вратите у форма..
Пс: Си ќарив потпис,поздрав до Дек0 ... :pos:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Јас се нервирав ради тоа што немаа желба, не сакаа да притиснат. Таквите губења на бодови ми се смрт, да имаат желба и да се тепаат по топка тогаш нема да ми е вака криво, али јебига, следува тежок период, а така се станува шампион.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.626
Поени од реакции
43.482
Се знае уште кој фали тука да пише, за комплетен филинг де... Син ај кажи им Хедс Ап и доста веќе со бош муабети со многу смајли, човек раат муабет да неможе да направи :)
Реков погоре, основа за ред алерт нема, состојбата е status quo од минатиот викенд, једини проблем е формацијата која во иднина ви гарантирам дека повеќе нема да ја гледаме. Не уз оспособени Камби, Мота, Сантон, Марига, Занети, Дејо, Мунтари ...

Кога ке ги погледнете останатите лиги во Европа ( алудирам на големите првенства ) ниеден лидер во истите нема толкава предност на табела, со тоа што во Италија и меѓусебен дуел се гледа, па по незнам кој пат делуем спамерски и пишуем, Милан мора да анулира 5 бода за да бидат први.

Ае
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Дај боже да бидиме шампиони и да се оствари твојот отпимизам кој е на место..но ситуацијава не ми предлага да бидам и јас оптимист ..а се плашам дека мурињо ќе продолжи со таа формација:kesa:
100% нема да продолжи со оваа кога ќе се вратат Мота и Камбијасо.Ќе играме со двајца напаѓачи Милито сигурен и уште со еден.
 
Член од
20 мај 2007
Мислења
1.139
Поени од реакции
153
Читам низ постовиве, многумина го критикуваат Кварезма за неговата влези-во-гол-со-дриблинг игра. Но искрено, и таквата игра, доколку се ТРУДИ, ја оправдувам, за разлика од останатиот дел од тимот, кој играше доволно-е-да-се-појавам-на-терен-и-гарант-победуеме игра.
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Не бе не е мрднат Жозе ќе попие казна да не иде на трибини у опште вака хаха :):tv:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.674
Поени од реакции
6.081
Абе што ви е цел форум една не изиграле убаво и одма викате :toe:,верувам во овие играчи и знам дека ке станат шампиони бидејки го покажаа тоа со 9 играчи:toe:.
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Кварезма најдобар на теренот според навивачите во Италија велат барем се трудел влегувал во шанса.Правеше потег повеќе но човекот го изгуби осетот за игра оваа година има играно 20 минути.Секако по негова вина кога му даваа шанси не ги искористи сега веќе е касно.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Сите се ситат на нерешено на Интер,поготово “конкурентите“ за скудетото...а кој знае што ке направеја Интер да изгубеше...ке го славеа скудетото :tv:

Очајни сте бре алоооо ЈуБенташи и ББиланези...:tapp:

За играва немам што да додадам,погоре момците се кажаа :toe:

П.С Некако без Мурињо на клупа играчиве ми се подруги,со страв како да играат,нема кој да ги воздигне,како што тоа знае да го направи Мурињо легендата :)
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676
Quaresma 7.4750

Најдобра оцена има Рики според интер.ит не ми се веруе :nesvest:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
Денес ништо не идеше сега Рики ни е крив :)

Едит:
Quaresma 7.4750

Најдобра оцена има Рики според интер.ит не ми се веруе :nesvest:
И треба да има, другите беа очај, тој барем проба нешто...
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
Абе прочитав 1 пост поназад, заради 1 реми се откажавте и од ЛШ и од Калчото. Аман бе луѓе, 4 бодови сте пред Милан, 2:1 имате резултат со нас. Сезонава Милан не е на потребното ниво (според мене) за да ве загрози, а ние имаме пола состав повредени, од кои 3-4 се клучни играчи. Од каде тој песимизам не ве сфаќам :)
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676
Денес ништо не идеше сега Рики ни е крив :)

Едит:


И треба да има, другите беа очај, тој барем проба нешто...
Работава испадна LEAVE RIKI ALONE! :pos: па донекаде си во право али не кажав дека Рики е крив туку најмалце тој :)

и според говно.цом Паки има најслаба оцена :(
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.398
Поени од реакции
6.520
абе што се жифцирате? им попуштаме на биланезите, нека им е среќен осми март, нека се радуваат и они малце :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom