Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.673
Поени од реакции
6.074
Овој марига добар играч ми делува,висок е и знае да даде пас само на крај ја изгуби ама матрикс беше тука:toe:
 

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
Ај честито нека ни е победава кој ти ја дава и ваква.

ПС: Балотели е дупе :pipi:
 
Член од
31 март 2008
Мислења
2.552
Поени од реакции
1.812
форест витакер и овој не си личат, ама заради бојата можно е да го заебаваат
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
И после Балотели вака така,се виде колку го поштува Мурињо вечерва,си влезе во соблекувална и око не му трепна,му ибам копиљот недопраен :nesum:

Инаку честито победата нека ни е,немавме некоја посебна игра,а па ни Фиорентина не беше ништо посебно,па следната недела да се пазиме во Фиренца :)
 

@ki

Whaaaa? :)
Член од
27 декември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
22
Што е работава цело време лапаме победи :)
 

BATISTUTA 9

Fiorentina-Partizan-Real
Член од
17 мај 2008
Мислења
2.085
Поени од реакции
266
Ај честито нека ни е победава кој ти ја дава и ваква.

ПС: Балотели е дупе :pipi:
Натали :nesum:

И после Балотели вака така,се виде колку го поштува Мурињо вечерва,си влезе во соблекувална и око не му трепна,му ибам копиљот недопраен :nesum:

Инаку честито победата нека ни е,немавме некоја посебна игра,а па ни Фиорентина не беше ништо посебно,па следната недела да се пазиме во Фиренца :)
Април друже Април... :smir:
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
Принцот е звер зверовама,,,, најподценет напагач во моментов според мене :( а има 20ка финишинг :)
не очекував дека ќе го засакам волку... побрзо и повеќе го засакав од еден Ибра за кој бев подготвен да се тетовирам :) ... Стварно е ѕверотиња, во Италија му нема рамен... ми се свиѓа и што коституцијата е слична како мене и се пронаоѓам во него :back:
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.398
Поени од реакции
6.520
Не знам кај видов низ нетов дека на 10 идната недела се игра :toe:
требаше да се игра, ама оти ја одложија со парма минатата недела, се помести распоредот.
и сега наместо на 10 февруар, Фиорентина - Интер куп, ќе гледаме Парма - Интер лига.
 

@ki

Whaaaa? :)
Член од
27 декември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
22
не очекував дека ќе го засакам волку... побрзо и повеќе го засакав од еден Ибра за кој бев подготвен да се тетовирам :) ... Стварно е ѕверотиња, во Италија му нема рамен... ми се свиѓа и што коституцијата е слична како мене и се пронаоѓам во него :back:
Јас не би тетовирал играч,би го тетовирал логото на Интер!Заеби тоа да го истетовираше ибра ке требаше после на ласерска,повеке боли тоа :)
 

BATISTUTA 9

Fiorentina-Partizan-Real
Член од
17 мај 2008
Мислења
2.085
Поени од реакции
266
требаше да се игра, ама оти ја одложија со парма минатата недела, се помести распоредот.
и сега наместо на 10 февруар, Фиорентина - Интер куп, ќе гледаме Парма - Интер лига.
има некои сериозни зафрканции со натпревари на Интер...
како некој намерно да има нешто против вас, сериозно... :toe:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Јас не би тетовирал играч,би го тетовирал логото на Интер!Заеби тоа да го истетовираше ибра ке требаше после на ласерска,повеке боли тоа :)
Најбоље варијанта :)




Или оваа...



вторава повеке ми се свига :)
 

@ki

Whaaaa? :)
Член од
27 декември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
22
И до втората едно Ј.Н.А. :)И контура од гола женска со ублажена шумичка :) Деталиии ба буаууу! :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom