Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

Жути*

Kévin Constant за победа !
Член од
20 јули 2009
Мислења
794
Поени од реакции
275
хахаа баталете неважна утакмица не ја сватиа ич озбилно се гледаше..
дада до сваќањето на утакмицата беше ...

надигран , надмудрен од децата на Ајакс беше Милан оваа утакмица ...
 
Член од
29 април 2010
Мислења
1.123
Поени од реакции
170
дада до сваќањето на утакмицата беше ...

надигран , надмудрен од децата на Ајакс беше Милан оваа утакмица ...
Сигурно Галијани ја пушти оваа за да го лапнеме Де Јонг,леле луге овој Ајакс е нагнетен со Таленти.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.524
Поени од реакции
47.863
Добро е, бар со Роналдињо се расчисти денес. После ова, мислам дека не треба да бара многу миинтажа.. Нека седи и нека трае додека му важи договорот.

Чапо може да почнеш со сценаријата за крај на светот.. :D
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Жал ми падна за Силва опкружен со Бонера, Јепес и Антонини, никој не заслужува такво нешто.
 
P

PewDiePie

Гостин
Жал ми падна за Силва опкружен со Бонера, Јепес и Антонини, никој не заслужува такво нешто.
Глупости направи Алегри штом го заморуваше Силва можеше бар Сократис заедно со него да го пушти да не го ораат децана Јепес :kesa:
 
Член од
29 април 2010
Мислења
1.123
Поени од реакции
170
Глупости направи Алегри штом го заморуваше Силва можеше бар Сократис заедно со него да го пушти да не го ораат децана Јепес :kesa:
Јепес и не беше толку лош како Бонера и Антонини, а твојот Пирло вечер беше посебен,какви пасеви им даваше на Ајакс за контри тоа е чудо нешто.
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
^^
Пејко, ке го бараме кад тад назад веруј ми. Сидорф цела сезона со исто темпо тешко дека ке ја издржи :)
 
P

PewDiePie

Гостин
Не врегај,пред некој ден ме праесе будала кога извадив формација без пирло,не ме терај да ги барам постовите
Леле немој само постовите да ги најдеш,те молам се,само постовите немој да ги бараш. :se_ molam:nesum:

Абе да те прашам вака,не ти е срам секој втор пост на темава да ти биде поврзан со тоа што јас сум рекол пред месец дена ? Мислам ако не можеш да спиеш навечер ако те копка тоа што сум те направил будала како што викаш ти,ондак иди на бајачка,сигурно ќе помогне.

Ае
 
Член од
29 април 2010
Мислења
1.123
Поени од реакции
170
Леле немој само постовите да ги најдеш,те молам се,само постовите немој да ги бараш. :se_ molam:nesum:

Абе да те прашам вака,не ти е срам секој втор пост на темава да ти биде поврзан со тоа што јас сум рекол пред месец дена ? Мислам ако не можеш да спиеш навечер ако те копка тоа што сум те направил будала како што викаш ти,ондак иди на бајачка,сигурно ќе помогне.

Ае
се прајш дека знаеш од фудбал несо а уствари си најголем шупак на форумов
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Дечки ај некој нека стави хајлајтц од утакмицата дека не бев дома и не ја гледав.

И да, како изигра Меркел?
И зошто излегол Фламини во прво полувреме, да не се повреди?
 
Член од
29 април 2010
Мислења
1.123
Поени од реакции
170
Дечки ај некој нека стави хајлајтц од утакмицата дека не бев дома и не ја гледав.

И да, како изигра Меркел?
Брат меркел влезе 75 и не покажа нисто посебно,али погреши Алегри го стај Меркел место Робинјо а требаше место Сидорф кој едвај одеше.
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Брат меркел влезе 75 и не покажа нисто посебно,али погреши Алегри го стај Меркел место Робинјо а требаше место Сидорф кој едвај одеше.
Не требаше да игра ни Сидорф, ни Тиагито ни Амбро. Слободно требаше Алегри да ги стави Страсер, Меркел и гркот на нивните места т.е. со нив да го започне натпреварот
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom