Обложување на нет

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.260
Поени од реакции
2.254
Ако внесуваш пари првпат треба едноставно да го активираш бонусот со внесување на кодот што ке ти стигне на маил..
На меил не ми стигна ништо. А веќе уплатив 2 талона на по 1 евро:toe: :toe: :toe:
 

sickjoce

Ненормален
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.231
Поени од реакции
337
На меил не ми стигна ништо. А веќе уплатив 2 талона на по 1 евро:toe: :toe: :toe:
На 365 влези во инбокс таму ке има едно bonuses ке го кликнеш 100% first deposit bonus ке ти стигне на маил еден код ке го копираш и ке го внесеш назад..simple as that Ако не знаете англиски зашто сакате да се кладите онлајн?
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Ќе ти стаса по маил и во порака ќе го имаш ја го прифатив мојот бонус :)

едно прашање само првиот пат кога ќе уплатиш имаш бонус или?
 
Член од
1 февруари 2010
Мислења
23
Поени од реакции
2
ако незнаеш англиски на Expekt има на хрватски а и мене не ми даде бонус :(
 
Член од
26 март 2010
Мислења
3
Поени од реакции
0
Дечки сакам да прашам,колку е сигурно оставње на податоци од картичка или слично на интернет,дали некој имал досега лошо искуство?
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.260
Поени од реакции
2.254
Преска праев муабет со другар кој исто се клади на бет365 и ми вели да не вадам пари, бидејќи прочитал дека од 01.01.2010 треба да се пријави данок на овие пари. Има ли некој поинфоримиран?
 
Член од
1 февруари 2010
Мислења
23
Поени од реакции
2
точно е тоа се плаќа над 10 000 денари на крај на година се пријавува мислам
 
Член од
17 септември 2008
Мислења
822
Поени од реакции
19
Вајда се мисли на данок на приход остварен од други дејности. Го прочитав законот и нема игри на среќа, се мисли на продажба на акции, продажба на имот и уште нешто не ми текнува.
 
Член од
26 март 2010
Мислења
3
Поени од реакции
0
Pa zatoa rekov MISLAM deka ke pomogne, posto nemavte nisto KONKRETNO, ako imas nesto PODOBRO da kazes OBRAZLOZI posto mi isgleda deka znaes:baeh:
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.260
Поени од реакции
2.254
А бе батки уште нешто да прашам. Ми кажаа дека ако некој сега отвори профил на бет365 и мене ме внесе како referrer тогаш мене ми стигаат +15Е за кладење. Точно е ова? Бидејќи читав до сега во Terms and conditions и не наидов на вакво нешто :toe:
 
Член од
1 февруари 2010
Мислења
23
Поени од реакции
2
Ако има некој подизано пари нека каже дали е добро директно или да се префрлат на moneybookers па после на сметка да се прикрие од каде се :):) ИТНО
 
Член од
4 март 2010
Мислења
76
Поени од реакции
1
Ако има некој подизано пари нека каже дали е добро директно или да се префрлат на moneybookers па после на сметка да се прикрие од каде се :):) ИТНО
И мене ме интересира ако знае некој нека пише брзо :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom