Обложување на нет

Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Ovozmozuvam kladenje preku internet brzo i sigurno bez da mora da gi pravite site proceduri.Koj e zainteresiran neka prati mail na kladenje@onlinekladjenje.net

pozdrav

гледам ти највеќе се разбираш дај објасни од кога ќе се регистрираш на бет365 можеш да земеш бонусот?и како ако може поздрав
 
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
околу онлине обложувањето прочитајте долу во потписот што ги имам ставено сајтовите имате се околу онлине обложувањето бонуси што се нудат итн итн според мене регистрирајте се и отворете акаунти во повише кладилници
позз
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
околу онлине обложувањето прочитајте долу во потписот што ги имам ставено сајтовите имате се околу онлине обложувањето бонуси што се нудат итн итн според мене регистрирајте се и отворете акаунти во повише кладилници
позз

барав но за тоа што те прашувам нема

направив профил на бет365 дали можам да земам бонус сеа и како
 
Член од
4 март 2010
Мислења
76
Поени од реакции
1
Помооош!

Извадив ВИЗА Интернет Картичка од Стопанска банка. Ставив на неа доволно пари во ДЕНАРИ. Направив акаунт на манибукерс и за да ставам пари на акаунтот ми вика: Transacion Failed!
Е сега јас ставам таму на манибукерс: NON GAMING(има опција и за GAMING), за видот на картицата ставам VISA (има опција за VISA ELECTRON, DELTA/VISA DEBIT). Ако знае некој кај ми е грешката нека пише...
Благодарам:smir:
 
Член од
4 март 2010
Мислења
76
Поени од реакции
1
Помооош!

Извадив ВИЗА Интернет Картичка од Стопанска банка. Ставив на неа доволно пари во ДЕНАРИ. Направив акаунт на манибукерс и за да ставам пари на акаунтот ми вика: Transacion Failed!
Е сега јас ставам таму на манибукерс: NON GAMING(има опција и за GAMING), за видот на картицата ставам VISA (има опција за VISA ELECTRON, DELTA/VISA DEBIT). Ако знае некој кај ми е грешката нека пише...
Благодарам:smir:
Истото ми се случува и доколку сакам да префрлим од картицата директно на бет365, внесувам податоците и ми вика transacion failed, Да не мора парите да се уплатат во евра во банка? - пошо мене ми се во денари.... :smir:

Некој Помош ? :smir:
 
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
Друже извади си од стопанска виза интернет картица и фурај без проблеми
 
Член од
4 март 2010
Мислења
76
Поени од реакции
1
Da ne znae nekoj druga online oblozuvalnica, koja dava 100% bonus ( ili priblizno) osven bet365 ? :smir:
 
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
Нудам можност за кладење на интернет.Подигање и поврат на пари преку мене со многу мала провизија за разлика од банкарската провизија...
Можете да оберете да се обложувате во BET365,ЕXPEKT,INTERWETTEN,BETSAFE

Ваш е изборот...

прати порака
 
Член од
1 февруари 2010
Мислења
23
Поени од реакции
2
јас се кладам на Expekt има добри коефициенти на ГГ 1.7 па нагоре и кога пада коеф. не ги малат толку едноставно е ЗУПЕР :) се уплаќа 10 евра бонус нема освен ако имало некаква промоција да не сум знаел и најбитно не трчам до кладилница нонстоп.ако сака некој нека праша што како оди ке му објаснам :toe:
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.260
Поени од реакции
2.254


Што треба да внесам во ова поле т.е. што ова поле значи?!?!?

Океј, мање битно ова. Пишав No limit изгледа како што разбрав откако го прочитав 3-4 пати е дали и кога ќе можеш да вложиш +пари од картицата на онлајн сметката.

Е сега, ставив 10Е и немам воопшто никаков бонус. Што е проблем?
 

sickjoce

Ненормален
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.231
Поени од реакции
337


Што треба да внесам во ова поле т.е. што ова поле значи?!?!?

Океј, мање битно ова. Пишав No limit изгледа како што разбрав откако го прочитав 3-4 пати е дали и кога ќе можеш да вложиш +пари од картицата на онлајн сметката.

Е сега, ставив 10Е и немам воопшто никаков бонус. Што е проблем?
Ако внесуваш пари првпат треба едноставно да го активираш бонусот со внесување на кодот што ке ти стигне на маил..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom