Обложување на нет

Член од
17 септември 2008
Мислења
822
Поени од реакции
19
Ako stavam da recemo 100 evra na bet365 ce imam uste 100 evra bonus a mojte pari odma ke mozem da gi povlecem ili?
Не, пари ќе можеш да повлечеш кога три пати ќе ги свртиш. Не се до толку глупави да дозволат да си ги повлечеш твоите и да играш само со бонусот :)
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
не ми е баш најјасно ова со бонусов,еве пример имам 20 евра бонус и морам три пати да уплатам по 20 евра на коефициенти над 1.5 ?
Значи ако имаш 20 евра бонус ти си уплатил 20 евра така да на акаунт ти имаш 40 евра . 3 * 40 = 120 Што значи ти треба овие 120 евра да ги изиграш , дали ќе уплаќаш по 1 евро или по 30 тоа си е твое . И мора да ги играш на утакмици над 1.5 , дали сингл или повеќе утакмици на ливче ( сите да бидат над 1.5 ) е од кога ќе ги свртиш овие 120 евра , можеш да подигнуваш пари
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Знае ли некој нешто повеќе за moneybokers ако знае нека пише како се вадат пари,колку е минимум и дали има некоја онлајн кладилница што може да се кладиш преку moneybokers.Ве молам само тие што знаат нека реплицираат.
 
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
Знае ли некој нешто повеќе за moneybokers ако знае нека пише како се вадат пари,колку е минимум и дали има некоја онлајн кладилница што може да се кладиш преку moneybokers.Ве молам само тие што знаат нека реплицираат.
друже за да вадиш пари од moneybookers потребно е да имаш отворено девизна сметка во некоја од нашиве банки ( процедурата на отварање ти е 10 мин ) . Кога ке се регистрираш на moneybookers имаш секција да одбериш за повлекување на парите - ке внесеш твојата девизна сметка и кога ке имаш пари за повлекување си повлекуваш и за 7-10 дена ги имаш на сметка кај тебе. А за кладење онлине со Moneybookers провери сајтовите што ми се во потпис - регистрирај се во која кладилница сакаш ке добиес бонус во зависност од првиот депозит твој и можеш да се кладис преку moneybookers во сите кладилници онлине.
Се надевам бев од помош ако нешто не е јасно слободно прашај
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
друже за да вадиш пари од moneybookers потребно е да имаш отворено девизна сметка во некоја од нашиве банки ( процедурата на отварање ти е 10 мин ) . Кога ке се регистрираш на moneybookers имаш секција да одбериш за повлекување на парите - ке внесеш твојата девизна сметка и кога ке имаш пари за повлекување си повлекуваш и за 7-10 дена ги имаш на сметка кај тебе. А за кладење онлине со Moneybookers провери сајтовите што ми се во потпис - регистрирај се во која кладилница сакаш ке добиес бонус во зависност од првиот депозит твој и можеш да се кладис преку moneybookers во сите кладилници онлине.
Се надевам бев од помош ако нешто не е јасно слободно прашај
предложи некоја на профил пиши ја каде што може да се кладам преку moneybokers.
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
Немаш ограничување колку да имаш за да ги подигнеш :vozbud:
 

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349
Имам проблем со VISA ELECTRON од тутунска пробувам да ја верификувам картичката на moneybookers,ама ми вика trascation failed,сметката ми е денарска и имам доволно пари на нејзе,а да и бирам опција GAMING,имал некој друг ваков проблем ?
 
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
извади си од стопанска банка виза интернет картица и немаш гајле
 
Член од
24 декември 2009
Мислења
8
Поени од реакции
1
Dali ima nekoj koj se oblozuva na betfair , ako ima go molam da objasni kako go pravi toa
(mora li preku moneybookers), dali ima nekakvi problemi za povlekuvajne na pari itn.
 
Член од
17 август 2006
Мислења
1.531
Поени од реакции
123
Aj koj ima igrano na Titan bet neka pise da go prasam neso u vrska so bonusot
:salut:
 
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
Dali ima nekoj koj se oblozuva na betfair , ako ima go molam da objasni kako go pravi toa
(mora li preku moneybookers), dali ima nekakvi problemi za povlekuvajne na pari itn.
Druze tocno e deka imaat najdobri koeficienti na betfair no nikoj ne kazuva deka zemaat procent od dobivkata taka da koga ke zemes se na se imaat isti koeficienti kako i ostanatite kladilnici + plus imaat pomal izbor na igri i dosta zbunuvacki interfejs.Moj predlog odberi druga kladilnica.
pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom