Обложување на нет

Член од
28 јуни 2009
Мислења
61
Поени од реакции
2
Dali nekoj se kladi so Visa Internet karticka od Stopanska banka i dali moze da se oblozuvam online, poso nekako tesko mi odi registracijava...
Ako moze nekoj da pomogne neka pise...
Odnapred Fala:smir:
 
Член од
17 септември 2008
Мислења
822
Поени од реакции
19
Dali nekoj se kladi so Visa Internet karticka od Stopanska banka i dali moze da se oblozuvam online, poso nekako tesko mi odi registracijava...
Ako moze nekoj da pomogne neka pise...
Odnapred Fala:smir:
Мислам дека може да се кладиш со таа картичка. А не знам каде имаш проблем при регистрацијата, пасвордот можеби треба да содржи и букви и бројки, види тоа да не е.
 
Член од
27 јануари 2009
Мислења
96
Поени од реакции
61
decki znae le nekoj dali moze da povleces pari so visa electron od uni banka? jas vcera so istata karticka uplativ 10 eura na bet365 i veke imam 80, ama ne znam dali ke mozam da povlecam so istata poso ne znam dali mi e vo denari ili vo evra? vcera cisto da probam povlekov 10 evra za da vidam dali ke stignat i se nadevam deka do vtornik sreda ke stignat. aj koj ima poveke informacii neka pise!
 
Член од
17 септември 2008
Мислења
822
Поени од реакции
19
decki znae le nekoj dali moze da povleces pari so visa electron od uni banka? jas vcera so istata karticka uplativ 10 eura na bet365 i veke imam 80, ama ne znam dali ke mozam da povlecam so istata poso ne znam dali mi e vo denari ili vo evra? vcera cisto da probam povlekov 10 evra za da vidam dali ke stignat i se nadevam deka do vtornik sreda ke stignat. aj koj ima poveke informacii neka pise!
Би требало да можеш, јас сум повлекувал со visa electron од тутунска, вајда е исто и од уни банка. ти си повлекуваш во евра, они на картичка ќе ти ги пресметаат во денари. обично е така. ама да, треба некој ден да помине. ај види како што, па кажи дали ти стигнале.
 
Член од
29 јануари 2010
Мислења
21
Поени од реакции
1
Јас милам дека на онлајн обложувањето има само конечни типови . Нема 1-2 ,x-2....
Ако некаде може да се уплаќа полувреме крај ,GG .... нека пише. :helou:
 
Член од
17 септември 2008
Мислења
822
Поени од реакции
19
Јас милам дека на онлајн обложувањето има само конечни типови . Нема 1-2 ,x-2....
Ако некаде може да се уплаќа полувреме крај ,GG .... нека пише. :helou:
Има се на онајл обложувањето, некаде има ГГ, некаде не. Ама другите игри ги има секаде, полувреме крај, вкупно голови, прво полувреме...
 
Член од
28 јуни 2009
Мислења
61
Поени од реакции
2
Мислам дека може да се кладиш со таа картичка. А не знам каде имаш проблем при регистрацијата, пасвордот можеби треба да содржи и букви и бројки, види тоа да не е.
Ок сепак фала за помошта, ќе пробам деновиве да уплатам па ќе видиме.
А иначе мора прво преку Moneybookers да се стават парите па да се пренесат на акаунтот на bet365 така?:smir:
 
Член од
17 септември 2008
Мислења
822
Поени од реакции
19
Ок сепак фала за помошта, ќе пробам деновиве да уплатам па ќе видиме.
А иначе мора прво преку Moneybookers да се стават парите па да се пренесат на акаунтот на bet365 така?:smir:
Еј не знам како иде преку Moneybookers, не сум ја користел таа опција. Види сигурно пишува, има објаснување.
 
Член од
28 јуни 2009
Мислења
61
Поени од реакции
2
Ок сепак фала за помошта, ќе пробам деновиве да уплатам па ќе видиме.
А иначе мора прво преку Moneybookers да се стават парите па да се пренесат на акаунтот на bet365 така?:smir:
Има некој друг инфо околу ова? :smir:
 

KoNtEjNeR

sapun
Член од
19 декември 2005
Мислења
2.306
Поени од реакции
44
не. од картичка можеш директно на 365
 
Член од
17 септември 2008
Мислења
822
Поени од реакции
19
не. од картичка можеш директно на 365
од картичка директно можеш на сите онлајн кладилници, но доколку немаш картичка можеш и преку Moneybookers, само не знам како иде тоа, никогаш не сум го користел јас.
 
Член од
2 септември 2008
Мислења
59
Поени од реакции
1
Дечки ај едно прашање, отворив сметка на бет365 со сметка ВИЗА од Уни банка, па ставив 20 евра и дадоа нели бонус уште толку па сега кој може да ми каже дали можам веднаш да се обложувам или прво морам да внесам број од пасош или оној поштенски верификациски код што го бараат, а не знам каков е тој код и од каде да го впишам. Ако знае некој да ми каже за тој код ако го внесувал што, како иде, пасошот не го внесувам пошо истечен ми е и не е кај мене.
Благодарам
 
Член од
17 септември 2008
Мислења
822
Поени од реакции
19
Дечки ај едно прашање, отворив сметка на бет365 со сметка ВИЗА од Уни банка, па ставив 20 евра и дадоа нели бонус уште толку па сега кој може да ми каже дали можам веднаш да се обложувам или прво морам да внесам број од пасош или оној поштенски верификациски код што го бараат, а не знам каков е тој код и од каде да го впишам. Ако знае некој да ми каже за тој код ако го внесувал што, како иде, пасошот не го внесувам пошо истечен ми е и не е кај мене.
Благодарам
Јас имам сметка на бет365 не ми текнуваше дека сум напишал број од пасош, еве сеа баш проверив и кај Passport number е празно кај мене. вајда можеш да почнеш да се кладиш, не мора да го внесуваш тој број.
 
Член од
2 септември 2008
Мислења
59
Поени од реакции
1
Друже уште едно прашање, проба да извадиш-подигнеш пари од сметката до сега? Иако го немаш пополнето бројот за пасош дали ти се врши исплата? Пошо јас сега праев муабет таму на четот со еден сервисер и вика дека мора да бидат внесени и тој број и PVC кодот шо ти го праќаат на домашна адреса за да можеш да подигнуваш средства од сметката? Пополни ли ти нешто од овие или и без тоа е се ок?
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
1.969
Поени од реакции
1.243
Јас имам сметка на бет365 не ми текнуваше дека сум напишал број од пасош, еве сеа баш проверив и кај Passport number е празно кај мене. вајда можеш да почнеш да се кладиш, не мора да го внесуваш тој број.
Да нема потреба за број на пасош. Тоа е во случај на повлекување на парите од Бет365 кон твојата сметка. Се уште не сум повлекол па незнам дали е потребен број на пасош, инаку може да се уплаќа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom