Што сте кажале најсмешно во тек на секс?

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.695
Поени од реакции
11.823
Најсмешно...извини оти не можам, премногу трева и алкохол...тревата е ок ама се препив...ако ќе прекинеме? Не се лутиш? Безвезе не ми станува, извини стварно...ова не е смешно, ова е жално.
 

-G-

Успешен
Член од
15 јуни 2009
Мислења
636
Поени од реакции
255
Имам најново сега т.е „скорашно“ : Срце ми је кааамен Куро5 ми е коооскаа !
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
јас сум повеќе романтичен него смешен во кревет, ама му се има десено на еден другар со женска му на првиот пат (нејзин): типот влегол за првпат така сефте а типката писнала од болка и типот и рекол „ќе одиш ли утре нашколо?“:jaj:
Пхахахахаххахахахахахахахахахахахахаххахаа ЛОЛ ЛОЛ ЛОЛ ЉОЉ !! Ме изнасмеа еј :)
 

Џ.

Ќутам на различни теми!
Член од
14 јули 2007
Мислења
868
Поени од реакции
183
За време на секс во кола завршва CD-то и автоматски се префрла на радио а на радио оди песната .
Ја слушнавме песната до крај зошто немавме сили од смеење да смениме и едвај продолживме . :)

Другата смешна ситуација на која се сеќавам беше после бурен секс, јас цела изгубена ја облеков тангата однопаку (прендиот дел назад, задниот напред) и така се шетав низ цел стан си ја собирав облеката што беше расфрлана низ сите соби и се чудев зошто дечко ми ми се смее :)
 
Член од
11 декември 2010
Мислења
29
Поени од реакции
3
Бесценетото чувство кога свршуваш во позадина да ти пее Kud god da krenem tebi se vraćam ponovo ВИДОВДААААААААААААААН и така го уби оргазмот :toe:
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.695
Поени од реакции
11.823
Другата смешна ситуација на која се сеќавам беше после бурен секс, јас цела изгубена ја облеков тангата однопаку (прендиот дел назад, задниот напред) и така се шетав низ цел стан си ја собирав облеката што беше расфрлана низ сите соби и се чудев зошто дечко ми ми се смее :)
:pos2::pos:

--- надополнето ---

Бесценетото чувство кога свршуваш во позадина да ти пее Kud god da krenem tebi se vraćam ponovo ВИДОВДААААААААААААААН и така го уби оргазмот :toe:
Е па затоа ќе си наместите само одредени песни или стил на музика да се вртат на шафљ. Ние еднаш само Бумбастик ја наместивме за да не ни кршат фил други...
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
На сред работа станав да свирам гитарам кога ме праша што ти стана и одговорив: не знаеш да се ебеш (стварно не ја биваше).
Мене ми беше смешно :poss:
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
На сред работа станав да свирам гитарам кога ме праша што ти стана и одговорив: не знаеш да се ебеш (стварно не ја биваше).
Мене ми беше смешно :poss:
ептен си ја закопал бе брат.. толку директно и кажа??? мн ме интерсира каква била реакцијата..
 
Член од
25 јануари 2011
Мислења
3
Поени од реакции
0


bevme so tipot vo kola i imase neso na radio od lenny kravitz odednas se iznervira rece me dekoncentrira radiovo i go tupna... jas padnav od smeenje! :vozbud:
 

Sipy

Dr.Sheldon Cooper
Член од
9 јануари 2011
Мислења
170
Поени од реакции
31
Кај неа дома преку ден,а вечерта играа Барселона-Реал,и на сред работа: Мора да тепа Барса вечер! :)
 
G

Gray Foxx

Гостин
Најсмешно...извини оти не можам, премногу трева и алкохол...тревата е ок ама се препив...ако ќе прекинеме? Не се лутиш? Безвезе не ми станува, извини стварно...ова не е смешно, ова е жално.
Се случило воа многу пати, ама цурата ако ја бива ти маа еден сочен блоу џаб и оп станал сињорот. :)
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.695
Поени од реакции
11.823
Се случило воа многу пати, ама цурата ако ја бива ти маа еден сочен блоу џаб и оп станал сињорот. :)
Да ама само ако си пијан, а ако си во комбинација со трева и се чувствуваш како правиш брзи кругови над себеси низ собата и цело време ти се повраќа тешко :toe:
 

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
hhahaah bravo jako :))


Budempeshta za matura vo soba so dve kurvi jas pijan i rokam na fotelja i drugar mi lesh lezi na tepih i drugava se muchi da mu go digne i posle nekoe vreme nekoj me tapsa po grb se vrtam i zenskava mi veli " Your friend mucho drinko" se zgaziv od smeenje....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom