Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"

Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
My Z-List T-Shirt is on its way :vozbud::vozbud:

На 11 Декември ке пристигне наводно.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.670
Поени од реакции
52.554
Мене ми пишуваше само дека на 27.10 ја пратиле.
 
Член од
10 февруари 2006
Мислења
358
Поени од реакции
8
очигледно Lockerz.com се несериозна фирма која си игра мајтап, еве кај сите различно вика дека ке стигнело. Па нели стига секој месец на 15-16ти? Што е сега ова? плус ретко кога може човек да се логира, или им е блокирана страната или се офлајн
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
86
Поени од реакции
0
Таа порака ја имат пуштено на сите З-Листери :) Ова го објавиа вчера на FaceBook :
LOCKERZ Again, there are lots of rumors floating around, and we want to be very clear: THE RESTOCK IS NOT TODAY. Repeat: the restock is NOT today.
Ај дајте некој предлог за следниот ресток што да си нарачам ( имам над 800 PTZ )
 
Член од
8 декември 2008
Мислења
28
Поени од реакции
0
гррррррррр абе ја пак неможам да се уклучам, што им е на будаливе џабе собирав поени...може некој да се уклучи ?????
 

DarkEyE994

Возам-_-Точак
Член од
4 март 2009
Мислења
285
Поени од реакции
9
Таа порака ја имат пуштено на сите З-Листери :) Ова го објавиа вчера на FaceBook :

Ај дајте некој предлог за следниот ресток што да си нарачам ( имам над 800 PTZ )
Мене земи ми nintendo wii:icon_razz и за тебе еден ајпод тач! :)
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
1.346
Поени од реакции
184
Lele more mu pustiv pokana na prijateli se registiraja i plus so odgovorvev na prasajne i sve dr i samo 2 poeni mi dadoa a trebit pojke od 20,so se zafrkavat ovie j*bati firmata samo mamat.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.617
гррррррррр абе ја пак неможам да се уклучам, што им е на будаливе џабе собирав поени...може некој да се уклучи ?????
Lele more mu pustiv pokana na prijateli se registiraja i plus so odgovorvev na prasajne i sve dr i samo 2 poeni mi dadoa a trebit pojke od 20,so se zafrkavat ovie j*bati firmata samo mamat.
очигледно Lockerz.com се несериозна фирма која си игра мајтап, еве кај сите различно вика дека ке стигнело. Па нели стига секој месец на 15-16ти? Што е сега ова? плус ретко кога може човек да се логира, или им е блокирана страната или се офлајн
се е џабе...лажговци, будали, се зафркаваат, јебати фирмата, матат, играат мајтап и се несериозно и им е блокирана страната....само не спамирајте на темава...фрустрации - дома...
 
Член од
10 февруари 2006
Мислења
358
Поени од реакции
8
statusQuO со што те подмитија за да ги браниш? Маичка ти дадоа ли?
ако збориме за спам твојот пост е спам а мојот е лично мислење што ти треба да го почитуваш а не да напаѓаш без повод. те чепна ли некој? НЕ
А за фрустрации тргни од себе си.
 

DarkEyE994

Возам-_-Точак
Член од
4 март 2009
Мислења
285
Поени од реакции
9
statusQuO со што те подмитија за да ги браниш? Маичка ти дадоа ли?
ако збориме за спам твојот пост е спам а мојот е лично мислење што ти треба да го почитуваш а не да напаѓаш без повод. те чепна ли некој? НЕ
А за фрустрации тргни од себе си.
Твојот пост е нешто што веќе многу луѓе го кажаа пред две страни,такада това е спам.ок е да пишеш дека неможеш да се логираш еднаш колку да известиш некој форумџија а да пробуваш да докажеш дека страната е лажга цело време това е вејке спам
http://treesflowersbirds.files.wordpress.com/2009/05/spam.jpg
И од сега нека каже некој на модераториве да бришат слични постови
 

Kajgana Shop

На врв Bottom