Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.257
Поени од реакции
2.252
спотот од песната беше нешто кловнови се тепаа во еден стар магацин, па на крајот експлодираше кола една, па го фрлија во вода на едниот .... хахахаа како беше песната?

Out of my head, out of my bed.... така нешто одеше...

го знае ли некој насловот?
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
182

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.257
Поени од реакции
2.252
Мене ми треба една песна не можам да ја најдам никако. Почнува како саксофон нешто, интересна мелодија, а текстот е нешто како: Hey, how we doin`............get back to you, back to you, back to you, you, you.........

Ја знае некој?
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.924
Поени од реакции
483
Мене ми треба една песна не можам да ја најдам никако. Почнува како саксофон нешто, интересна мелодија, а текстот е нешто како: Hey, how we doin`............get back to you, back to you, back to you, you, you.........

Ја знае некој?
De La Soul - Ring Ring Ring :wink:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Како се вика песната од Ми нисмо анџели 2? Рок песна е и ја свират ѓаволот и ангелот. Нешто идеше Чекао сам чекао сам....
 

Ada?

мјаууууу
Член од
4 април 2009
Мислења
490
Поени од реакции
54
Песната ја имам слушнато на журка не знам точно да кажам од кој вид на музика е знам само дека се издерува Ghatoooooo и почнува да пее брзо на шпански и пак Ghatoooooo нешто како Daddy Yankey(ако вака се пише) ..м???
 
Член од
27 јануари 2009
Мислења
1.044
Поени од реакции
40
Dali nekoj znae koja e pesnata sto ide vo pozadina na reklamata na sitel za peugeot 206+ so plava kola, stara pesna e

eve ja najdov reklamata, pesnava ???
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.724
Поени од реакции
12.155
Dali nekoj znae koja e pesnata sto ide vo pozadina na reklamata na sitel za peugeot 206+ so plava kola, stara pesna e

Јa najdov reklamata, pesnava ???
Еден коментар што го најдов на јутуб вели дека песната се вика Upon your face (не е од Coldplay)

Еве и од англиски коментар
To answer the questions, i searched the name of the song ; it is "Upon Your Face" by the french band "Neïmo" (Matthieu Joly, Camille Troillard & Bruno Alexandre) but it is not yet commercialized so we can't find the entire version of the song for the moment. ;)
Песната вели дека е од групата Неимо, али нигде не можам да ја најдам...само името.
 
Член од
27 јануари 2009
Мислења
1.044
Поени од реакции
40
Еден коментар што го најдов на јутуб вели дека песната се вика Upon your face (не е од Coldplay)

Еве и од англиски коментар

Песната вели дека е од групата Неимо, али нигде не можам да ја најдам...само името.
kako i da e fala :helou:
 

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
Не ги гаси свеќите, нека горат цела вечер..?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom