Најубава кола која што ја видов денес...

JerryMK

Sexy Girls in your town for night
Член од
5 мај 2009
Мислења
259
Поени од реакции
12
audi q5 go vidov sabajle koga trgnav na skolo i potoa mi trgna na skolo
 

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.536
Поени од реакции
2.222
Оваа кола, ја сликав пред некој ден, а ја видов и сабајлево!
DSC00127.jpg
 

merlin

Мадридистика...
Член од
29 јуни 2006
Мислења
543
Поени од реакции
119
Најубавата кола за денес шо ја имам видено...Инсигниата во гаража.:smir:
 

kIRe9

OK. u'r right
Член од
4 март 2009
Мислења
1.419
Поени од реакции
73
мустангот бордо возеше пред мене денес у кола дур бев... и го стисна 2-3 пати...WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW
 

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
Ford Mustang Gt, Охрид автобуска станица правеше некои акробации, маваше ручни ги палеше гумите, се угушив од мирисот на запалени гуми:nesum:.
Местеа нешто камери, за спот или реклами незнам што беше но тој имаше улога, еве го...

btw не беше ова денес ама стварно добра кола :pipi:
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Најубавата кола што ја видов денес беше едно Ламборџини ама типот што го имаше се гледаше дека е некој пинок или рпаљ по Струмички кажано а на културно се вика сељак :), не знаеше да тргне со колата. Тој си мислеше дека тоа е некоја обична кола и кога и даде гас кога го заврте и едвај се исправи, тој не знае дека таа кола има повеќе коњи од колку што има едно Индијанско племе!
Ваква кола не на лизинг, ни на духинг а ни на пушинг не се зима...
 
Член од
30 мај 2007
Мислења
399
Поени од реакции
1
Најубавата кола што ја видов денес беше едно Ламборџини ама типот што го имаше се гледаше дека е некој пинок или рпаљ по Струмички кажано а на културно се вика сељак :), не знаеше да тргне со колата. Тој си мислеше дека тоа е некоја обична кола и кога и даде гас кога го заврте и едвај се исправи, тој не знае дека таа кола има повеќе коњи од колку што има едно Индијанско племе!
Ваква кола не на лизинг, ни на духинг а ни на пушинг не се зима...
toa ti e koga sekoj sto dosol do pari kupuva takvi besni koli i posle ke ima soobrakajki inaku ako kupite lamborghini znam od ovlasteno pretstavnistvo imate 2 nedeli obuka za kako da go vozite zosto 600 konja ne se malce :nesvest:
i ne samo lamborghini i ferrari i maserati imaat slicni programi
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Најубавата кола што ја видов денес беше едно Ламборџини ама типот што го имаше се гледаше дека е некој пинок или рпаљ по Струмички кажано а на културно се вика сељак :), не знаеше да тргне со колата. Тој си мислеше дека тоа е некоја обична кола и кога и даде гас кога го заврте и едвај се исправи, тој не знае дека таа кола има повеќе коњи од колку што има едно Индијанско племе!
Ваква кола не на лизинг, ни на духинг а ни на пушинг не се зима...
Кука имаше ли??
А...Шабан или Синан се дереа ли од звучниците?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom