Супер коли низ Македонија

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
Има вакво исто Ауди бело во Радовиш, 2-3 дена го гледам само незнам дали е на наши табли.

Има и еден Јагуар на Радовишки табли, ептен е ѕверски само незнам што модел е. :)
ако мислиш на штипското, на ЕАМ мислам дека е тоа :)
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
Пред Холидеј Инн Cayenne Turbo Hamann со мат бела боја , бели бандажи , црвен ентериер и на знакот на порше на воланот е направен со кристални камчиња ... :vozbud:
 
Член од
24 јули 2008
Мислења
285
Поени од реакции
5
Пред Холидеј Инн Cayenne Turbo Hamann со мат бела боја , бели бандажи , црвен ентериер и на знакот на порше на воланот е направен со кристални камчиња ... :vozbud:
Da da i so desen volan beshe .. a podole beshe i beloto a7 so tablici sk-777-xx :))
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
Da da i so desen volan beshe .. a podole beshe i beloto a7 so tablici sk-777-xx :))
да да , на десна страна беше воланот ,, а иначе не загледувам А7ци дека веке 5-6 имам видено .... БТВ го имаш видено Бентлито Гт со црни таблици , има ставено бомба бандажи
 
Член од
24 јули 2008
Мислења
285
Поени од реакции
5
да да , на десна страна беше воланот ,, а иначе не загледувам А7ци дека веке 5-6 имам видено .... БТВ го имаш видено Бентлито Гт со црни таблици , има ставено бомба бандажи
Bentlito go nemam videno .. ama za toa pred 15 min na krivinata vo cento nakaj aracinovo vidov bugati na svicarski tabli ... samo ne mozev da go slikav se dvizese i toa prilicno brzo ! :)):vozbud:
 
П

Пепси_

Гостин
Бугатито не е забрането да се вози по "нормални" патишта оти е пребрзо или сум грешка ?
 
Член од
19 февруари 2011
Мислења
55
Поени од реакции
9
inace naj jaka kola sto sum ja videl vo mk e enzo pred 4-5 godini. satelit e
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
inace naj jaka kola sto sum ja videl vo mk e enzo pred 4-5 godini. satelit e
Во 2006та ...за време на Gumball 3000 претпоставувам си го видел .... бтв , ке иде некој од вас на Gumball 3000 во Белград на 31ви мај ... ке има Veyron Pur Sang , Zonda Cinque ,Zonda C12 , 7 х Merc SLR, Ultima GTR и 100 други ( во буквална смисла ) ... ?
 
Член од
19 февруари 2011
Мислења
55
Поени од реакции
9
Во 2006та ...за време на Gumball 3000 претпоставувам си го видел .... бтв , ке иде некој од вас на Gumball 3000 во Белград на 31ви мај ... ке има Veyron Pur Sang , Zonda Cinque ,Zonda C12 , 7 х Merc SLR, Ultima GTR и 100 други ( во буквална смисла ) ... ?
ne ,ne vo skopje go vidov .inace imam videno i vakvo vo skhttp://www.allsportauto.com/english/detailphoto.php3?zl_id=7327&zl_idMD=762
 
Член од
19 февруари 2011
Мислења
55
Поени од реакции
9
abe ne me lazat ocite ubavo go vidov parkirano bese vo eden dvor (neznam kako stignalo tamu) :toe:

--- надополнето ---

sega pobarav na google se prodaval na ebay za nekoj 80 000 nez kolku e tocno a go imam gledano i na filmovi
 

Kajgana Shop

На врв Bottom