Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Абе Меси е повреден и нема да игра до крајот на сезоната исто и Иниеста. :tapp::tapp:
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.538
Поени од реакции
5.768
Честито пласманот и вчера мислам дека заслуживте да победите, но ке имате прилика на Ноу Камп....Ние бевме очајни, и тоа е тоа:helou:
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
4.680
Поени од реакции
8.511
Абе немојте такви шеги, гризајте јазик, има еден куп теми за шегување.
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
4.680
Поени од реакции
8.511
Член од
27 септември 2009
Мислења
2.175
Поени од реакции
1.041
Еј немој веќе гугл транслате да користиш оти само глупости излегуваат, поарно некој од нас да го преведе отколку вака хахахахаха :pos2:
Трај брат, мене ептен ме нервира транслејтот ама мора некако да се снаоѓаме :)
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Реваншот ќе биде тежок меч...но ако во првото полувреме дадеме гол тогаш очекувам без проблеми да доминираме до крајот на натпреварот...
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Barcelona players appeared as if they were playing in the Camp Nou and not in the Emirates stadium. Complete dominance throughout the first half with 70% possession clearly reveals Barça’s intentions. They feared no team, no stadium, no fans, nobody. Iniesta’s absence was not really felt; wonderful passes played, absolute ball possession, crosses from both flanks, and wonderful through balls from the midfield into the penalty area.

:vozbud::vozbud:


 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Shto ti e fudbal, dominiraa cel natprevar skoro, I namesto da
Gi torpedirame napravivme 2 glupi greski I zavrsi samo 2:2
Затоа посто втора утакмица, каде шо нема да има 2 глупи грешки. Најиксрено повеќе ме фаќаше страв од Штутгарт отколку шо ме ме фаќа после вчерашната утакмица од Арсенал:toe:
 

gunner_mkd

>МиСтЕр ТиПсТеР
Член од
12 септември 2009
Мислења
1.483
Поени од реакции
83
Честито пласманот и вчера мислам дека заслуживте да победите, но ке имате прилика на Ноу Камп....Ние бевме очајни, и тоа е тоа:helou:
Иди пикни се у некоја дупка и не искачај ,или искочи со некој друг аватар,дрес ,клуб ...
Честито пласман... :pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom