Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

gunner_mkd

>МиСтЕр ТиПсТеР
Член од
12 септември 2009
Мислења
1.483
Поени од реакции
83
Жалам што тука има некои планиско-селски необразовани идиоти ...
Ниту Барса ја навредив ниту вас лично ,ниту пак Арсенал го правев најдобар ,ниту зборев дека ќе ви ја наполниме мрежата ,си правевме пријателски муабет ,затоа што ќе биде фантастична утакмица за гледање и им посакав среќа на двата тима и да победи подобриот ,тоа што некои од вас се ретардирани и искоментираа некои глупости погоре ,можат слободно да се јават во некоја соодветна институција да се погрижи за нив ,или пак да потпораснат малце па да согледаат што пишуваат,читаат и коментираат ,тие што имате барем грам мозок ве молам не влегувајте во расправа со мене,затоа што не сакам да имаме проблеми и не сум овде за тоа
Чао ,пријатно
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
Sum kazal porano ke kazam povtorno. SO navivaci na Arsenal nema muabet. Oni se najgordite navivaci vo svetot, nivniot tim e sekogas najdobar, igracite se najdobri, igraat najubavo...Koga ke vidis deka nemaat titula zemeno 5 godini, gi sfakas i ne sakas nisto da im kazes da ne pocnta da placat poso realnosta boli ponekogas. Zatoa ostavete gi, neka se poraduvaat use 1 den, pa posle (iako ne sum 100% siguren) ke gi nema nekoe vreme. Ne sum siguren oti i koga gubat znaat da kazat nie bevme podobri, sudiite ne prebaa ili pak moeto omileno, nemame iskustvo, mladi deca igrale bla bla bla
Аман бе Накол..ова Николче :), толку ли маки си видел од нас. Кога предходен пат, еве конкретно, ти имаме додевано тебе.Се води нормална дискусија за претстојниот 1/4 финален натпревар меѓу Арсенал и Барселона :).Секој со свој став.Нормално е да има малку искри, нели.Шо се изнервира толку мајкаму стара
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Добро бе озбилчно шо толку пукнавте наеднаш сите против Арсенал-фанс?? Па си праевме фино лепо муабет шо кој како, е ок после малку се брецнавме ама јебига поинтересно е така:).
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
Еве ви го ѕверот на аеродром.Подисплашено ми делува некако :)

 
V

Viktoranius

Гостин
Фацата на мене ми зборува .. "Абе со овие деца"? :pos2:
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
neznam samo koj igrac na barsa ke ja kaze istata poraka so ja kaza evra od man u

P.S.igraa mazi protiv deca :pos2::pos2:
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
neznam samo koj igrac na barsa ke ja kaze istata poraka so ja kaza evra od man u

P.S.igraa mazi protiv deca :pos2::pos2:
Баш ме интересира и мене ;) Сигурно мажот Ибрахимовиќ нема ;) Можеби детето Меси да ;)
 
V

Viktoranius

Гостин
Ај бе не го тупи. Или утре оти ќе те нема на форумот, па сеа сакаш да се олесниш? Не сме ние криви што ви се падна Барса, али исто ви се фаќа, а Барса а Јунајтед, заебани сте од сите страни. Ае магла.
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
Ај бе не го тупи. Или утре оти ќе те нема на форумот, па сеа сакаш да се олесниш? Не сме ние криви што ви се падна Барса, али исто ви се фаќа, а Барса а Јунајтед, заебани сте од сите страни. Ае магла.

Абе..хахаха...имаш информации, побарај броеви од болници за психички растроени лица :) И после навивачите на Барса знаеле да прават моабет. Еве ви доказ. Ебате мрднатите..
 
V

Viktoranius

Гостин
Абе..хахаха...имаш информации, побарај броеви од болници за психички растроени лица :) И после навивачите на Барса знаеле да прават моабет. Еве ви доказ. Ебате мрднатите..

Незнам да правам муабет, јебига таков сум. Ајде се читаме утре, ако си тука.:)
 
B

boki10messi

Гостин
Ние не знам дали да закажуваме за болница, ама вашите дефанзивци нека си закажат на костозглобно у Охрид оти Меси ќе им измести кичмите:pos2::pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom