Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
И мене ми е сеуште Роналдињо најомилен фудбалер. Се радуем Милан кога тепаат баш поради него.
 
Член од
27 септември 2009
Мислења
2.175
Поени од реакции
1.041
Имат покана сите фанови на Барса од Филе, за во студио.Треба најдоцна до 19:40 пред Канал 5, па ако има заинтересирани да се организираме... :smir:
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Немојте бе со Роналдињо...ме фаќа носталгија...:nesum:
 
V

Viktoranius

Гостин
Ме фаќа нервоза за утре т.е денес. Али се надевам дека се ќе биде во ред, и ќе поминеме рутински против Штутгарт. Да беше некоја екипа како Лион, Цска, па и Севиља ќе поминевме лагано во 1/4 финале, али кога се во прашање германци никојпат не славам пред време. Доволно ми е само да ми текне Баерн што му направи на Јуве, Волсбург како се врати против Вилареал, ако се сеќавате и пред 2-3 сезони кога Баерн направи пресврт од 2-1 на 2-3 против Гетафе и се пласираше во финалето на Куп уефа. Тогаш мислам Оливер Кан даде гол.:pipi: Најпсихички спремни, и најдобро ја сфаќаат филозофијата на фудбалот германците, али и Пеп тоа го знае, така да би требало да бидеме во позитива утре.:)

Иначе глеам Даворче пак се запалил, али нема веза, поранешен играч на Барса го олади.:)
 
B

Beck's

Гостин
nikoj ne ne saka u pm:nesum: gleam po forumot site sakaat da ja izbegnat Barca za u 1/4 CL:se_ molam
 

Goon

Pogback
Член од
16 март 2010
Мислења
1.848
Поени од реакции
1.480
. . . ха ха ха, само си мисли дека никој не ве сака, неможеш ни да замислиш како ќе биде слатка одмаздата за лани:baeh:. Glory Glory Man Utd . . .
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Момци, традицијата е против нас, утре освен добра и дисциплинирана игра ќе ни треба и спортска среќа, ќе ни треба и мотивација.
Искрено малце ме плашат традициите но од друга страна пак традициите се за да се рушат.
Нејќам да зборам ништо пред рака али ако пројдеме утре за противник ги сакам Арсенал.

Составот кој сакам да го видам:

------------------------Валдес-------------------------
-Алвес--------Пиќе------------Милито------Максвел-
-------------------------Туре----------------------------
-------Чави----------------------------Иниеста--------
---Меси----------------Ибра------------------Анри----
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
323
После оние 2 утакмици од сношти, за нашиве вечер страшно че биди. Под притисок се 500, ама знаат така да играат, лани со Челзи го покажаја тоа :wink:
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Меси вечер ќе им ја расплака мамата.:cuc:
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363


Моментот со Меси на крајот!poser
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Некој ЗА во Ноќ со Шампиони вечер?
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Задолжително е носењето на дрес од Барса. Ќе мојш да го поднесиш то? :) Пошо го глеам Тоти на аватар :)
 

*ToTo*

Зависник од форумот :)
Член од
15 март 2010
Мислења
131
Поени од реакции
8
Момци, традицијата е против нас, утре освен добра и дисциплинирана игра ќе ни треба и спортска среќа, ќе ни треба и мотивација.
Искрено малце ме плашат традициите но од друга страна пак традициите се за да се рушат.
Нејќам да зборам ништо пред рака али ако пројдеме утре за противник ги сакам Арсенал.

Составот кој сакам да го видам:

------------------------Валдес-------------------------
-Алвес--------Пиќе------------Милито------Максвел-
-------------------------Туре----------------------------
-------Чави----------------------------Иниеста--------
---Меси----------------Ибра------------------Анри----
Ќе биде тешко вечер ама мислам дека ќе победат Барса 3 1 .:tv:

Задолжително е носењето на дрес од Барса. Ќе мојш да го поднесиш то? :) Пошо го глеам Тоти на аватар :)
Да ќе можам само ако може да ми остаите број мобилен пошто сеа ќе идам во школо за да може да се договориме.
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Kaнал 5, 19:40 најдоцна. Кој е заинтересиран од фан клубов нек повелит. Немат организиран превоз, ни топол оброк. Само можност да навивате за клубот во прајм тајм пред цела земја.

Вамос.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom