Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
Не ми се верува толку да немаме среќа оваа сезона.:tapp:
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
Кој е смешен бе друже, ние...или вие што се палите на предноста од 1 бод по долгооо долгооо време , како и на "добрата игра" во 1 полувреме против еден беден Расинг.
Ај жити се согледај ја малце реалноста.:smir:

Нека иде се УПМ, Меси повреден, нема да игра со Интер.:tapp:
Од каде па сега ова дека е Меси повреден,од каде ти е оваа информација???:tapp:
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
Леле каде баш сега се повреди,кога ни е најпотребен,сега ке мора без Ибрахимович и Меси против интер,ај барем да се надеваме дека Меси ке биде подготвен за ел класико наредната недела:tapp::tapp:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Не ми се верува толку да немаме среќа оваа сезона.:tapp:
Сезоната е на почеток така да не се секирај, секоја екипа има кризни моменти, ќе се преброди и ова па сега прво ќе го победите Интер, па Реал и ете ти враќање на старите патеки:smir:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
Сезоната е на почеток така да не се секирај, секоја екипа има кризни моменти, ќе се преброди и ова па сега прво ќе го победите Интер, па Реал и ете ти враќање на старите патеки:smir:
Со кои играчи Педро,Хефрен?
Се надевам дека Ибра ќе може да игра против Интер,а Меси да е способен против Реал М.
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Дај боже барем за Ел Класико да биде спремен.
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
Со кои играчи Педро,Хефрен?
Се надевам дека Ибра ќе може да игра против Интер,а Меси да е способен против Реал М.
да да убаво кажа со некој педро или хефрен,ама бар да се надеваме дека меси ке биде подготвен за ел класико,а со интер и со тие играчи што ги имаат во моментов мора да се победи,ако не ке биде многу тешко за да се помине групата:tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.758
Поени од реакции
9.922
Помалер екипа нема дефинитивно...баш сега ли свински грип и други срања требаше да се случат?
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
Абе сега може и нерешено со Интер под услов Интер во последно коло да го победи Рубин,а ние Динамо Киев.

Крај краева изгледа ќе ги стигаме Баерн и Ливерпул во Лига Европа,одамна го немаме освоено трофејот.:tv:
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Abe cekajte ne krevajte panika...nie sepak ke odime na pobeda...go mozeme toa i bez Messi...sepak ekipa sme i ne treba da zavisime od individualci!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom