Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Абе пишете дека не давале на 5+, џабе трошење мб до сега.:kesa:
 
B

Beck's

Гостин
nisto probav i na zulu nema signal za 5+,lele ke utepam i pc i sve,ne e mozno ova site natprevari gi davaat na sat samo barca ne,prv pat mi se slucuva ova,daj uste nekoj ako ima linkce,barem kaj gledate vie,na justin me isklucuva:nesum:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.506
Поени од реакции
14.147
nisto probav i na zulu nema signal za 5+,lele ke utepam i pc i sve,ne e mozno ova site natprevari gi davaat na sat samo barca ne,prv pat mi se slucuva ova,daj uste nekoj ako ima linkce,barem kaj gledate vie,na justin me isklucuva:nesum:
www.rojadirecta.com имаш повеќе стримови, ваљда ќе ти се фати некој..
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Ако не даеме гол до 70 ни се еба мамичето!
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Лошо, многу лошо што примивме први гол а уште полошо е што не успеавме да изедначиме, русиве се затворија и не чекаат на контри а сега во второ очекувам уште позатворена варијанта од нив, ќе играат буквално со сите 11 пред својот шеснаесетник и ќе биде тешко да ја свртиме утакмицата.
Бедро дупе, немаше ни еден пробив по левата страна во нивниот шеснаесетник, очекувам да влезе Бојан под итно на негово место или Иниеста да дојде на таа позиција а Кеита да влезе во средината.

Ајде момци, нека ни е со среќа во 2 полувреме !!!!!
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
Дај нека не се зеабаваат со Рубин играме маму му ебу дај да тепаме после нека си ебат мајка у Русија.
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Лошо, многу лошо што примивме први гол а уште полошо е што не успеавме да изедначиме, русиве се затворија и не чекаат на контри а сега во второ очекувам уште позатворена варијанта од нив, ќе играат буквално со сите 11 пред својот шеснаесетник и ќе биде тешко да ја свртиме утакмицата.
Бедро дупе, немаше ни еден пробив по левата страна во нивниот шеснаесетник, очекувам да влезе Бојан под итно на негово место или Иниеста да дојде на таа позиција а Кеита да влезе во средината.

Ајде момци, нека ни е со среќа во 2 полувреме !!!!!
Да беше овој тука
многу полесно ке беше:
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
stramota e ova
slicen natprevar kako lani so celzi,ama i na igracite na barsa kako so gledam kako da ne mu se igrae
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom