Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
29 ноември 2008
Мислења
238
Поени од реакции
4
Браво за БАРСА денеска, ги растурија.. Тој велингтон сака излеа да јаде нога у глава !
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Асистенцијата од Меси на првиот гол:vozbud::vozbud::vozbud: ЦАР!!!
 

$KOSTA$

Каталонец !!!
Член од
18 април 2007
Мислења
220
Поени од реакции
4
Петата од Чави за Меси:vozbud::vozbud::vozbud: ........ штета што не ја круниса таа акција со гол..:toe:
 
Член од
27 септември 2009
Мислења
2.175
Поени од реакции
1.041
VISCA EL BARCA !!!!!!!!!!!!

Здраво момци.Нов сум во фан клубот на најдобриот тим во светот.Сакам да ве поздравам сите навивачи и фанови на Barca,

Честито нека ни е победата против Малага, супер игра прикажавме.Ibra се вклопува во тимот 5/5 :) , а и Pique ме изненадува со голгетерските способности.

Толку од мојот прв пост момци и уште еден голем поздрав до сите фанови на BARCA
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Поздрав друже и до тебе и добре ни дојде во фан клубот на Европскиот и Шпанскиот шампион.

Него сега прочитав дека и Чиги се повредил нешто, би требало утре да се знае подетално за повредите на Анри и Чиги, се надевам дека не се сериозни.:(

п.с. Асистенцијата на Меси и петата на Чави беа :cuc::cuc::cuc:, секоја чест за дечките.:smir:
 
Член од
27 септември 2009
Мислења
2.175
Поени од реакции
1.041
Утре ќе бидат направени лекарските тестови.Да се надеваме дека се е во ред со Henry и Chygrynskiy.:toe:
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Добредојде во фан клубот на Барса друже, да се надеваме дека ќе си активен.:toe:
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
1.382
Поени од реакции
248
Добредојде на новиот член и за вчера шо а кажам супер игра само ме загрижуваат повредите на Анри и Чиги :nesum:
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
VISCA EL BARCA !!!!!!!!!!!!

Здраво момци.Нов сум во фан клубот на најдобриот тим во светот.Сакам да ве поздравам сите навивачи и фанови на Barca,

Честито нека ни е победата против Малага, супер игра прикажавме.Ibra се вклопува во тимот 5/5 :) , а и Pique ме изненадува со голгетерските способности.

Толку од мојот прв пост момци и уште еден голем поздрав до сите фанови на BARCA
Поздрав и до тебе!
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
VISCA EL BARCA !!!!!!!!!!!!

Здраво момци.Нов сум во фан клубот на најдобриот тим во светот.Сакам да ве поздравам сите навивачи и фанови на Barca,

Честито нека ни е победата против Малага, супер игра прикажавме.Ibra се вклопува во тимот 5/5 :) , а и Pique ме изненадува со голгетерските способности.

Толку од мојот прв пост момци и уште еден голем поздрав до сите фанови на BARCA
Dobrodojde...i aj da proslavime uste mnogu tituli zaedno ovde na fan klubot!!
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
Ај честито нека ни е победата 5/5 одличен старт на сезоната за разлика од лани.Ибра само што влезе одма гол,ама Меси која асистенција:vozbud:.Него овие Малага вчера повеќе играа рагби отколку фудбал особено оној Велигтон,а да и судијата е сигурно мадридски шпијун:)не ни досуди некои очигледни фаули,а можеше и пенал да свирне ама важно победивме.

MES QUE UN CLUB!
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Поздрав и до тебе друже и многу титули да прославиме vo фан клубов.
FCB MES QUE UN CLUB
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
Девојката на Пике

Feel the difference....
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom