Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Па ова дури и Туре ќе го даеше! :pos2:

Да тибам Галасот
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
803
Поени од реакции
33
лошо,искрено иако сум фан на Арсенал,тешко дека со ваква,топло-ладно,игра ќе ја освоиме титулата.Се надевам дека ќе ја освоиме лигата на шампионите,со оглед на тоа што таму константноста не е најбитна.
Пак ќе речам нема титула со ваков резултат,овде не смеевме да изгубиме бодови
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.318
Поени од реакции
2.846
Од тоа што го видов Сонг најмногу заслужува да го носи дресот на Арсенал
 
Член од
28 јули 2009
Мислења
171
Поени од реакции
1
значи после овој нерешен резултат се разочарав и више не верувам дека ке ги стасаме Celsea :tapp::tapp: :tapp: омг омг омг како бе лее вие ли да не ги тепаме мршиве :tapp:
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
Веќе конечно е загубена титулата на ништо не се надевам оваа сезона
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Веќе конечно е загубена титулата на ништо не се надевам оваа сезона
Ептен се попали со Ливерпул, затоа сега збориш дека се е завршено.

Реков, кога ќе издржиме со ваква игра до крај на Јануари, кога ќе земе едно напаѓачиште, кога Сонг ќе летне за Африка, а чика Венгер ќе мора петлето Денилсон да го става као ДМ... е тогаш нека покажат заби, нека издржат, па сите ќе почнеме да веруваме. Ја чисто сумљам, ама ќе имам нада ако тоа се оствари... не е секој ден Велигден па Аршавин да решава утакмица со еден потег.

Посебно сум разочаран од Насри и Волкот...
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
Ептен се попали со Ливерпул, затоа сега збориш дека се е завршено.

Реков, кога ќе издржиме со ваква игра до крај на Јануари, кога ќе земе едно напаѓачиште, кога Сонг ќе летне за Африка, а чика Венгер ќе мора петлето Денилсон да го става као ДМ... е тогаш нека покажат заби, нека издржат, па сите ќе почнеме да веруваме. Ја чисто сумљам, ама ќе имам нада ако тоа се оствари... не е секој ден Велигден па Аршавин да решава утакмица со еден потег.

Посебно сум разочаран од Насри и Волкот...
Е како да не се попалам ливерпул го тепат на енфилд а не можат тука едни сопнати магарињна да тепат
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Член од
22 февруари 2008
Мислења
220
Поени од реакции
9
Decki be, aman!!! Pred ovaa nedela imavme -11, pa za edna nedela se smeni se :) dajte malku optimizam, odma se otkazate od timot. Vtoro gostuvanje u 3 dena, i toa na tima so izgubil doma samo ednas. Fakt e deka trebase da se tepa, ama toa e toa. Najteska e ovaa sezona od site do sea, ima vreme. Pozdrav do site, prespijte i so ladni glavi i optimizam da ve vidam site:smir:
 
G

Gray Foxx

Гостин
Ами Манчестер шо изгуби од Барнли и сеа да зеам да се маам од ѕид. Има време. Сите три тима имаат шанси. Долга е сезонава. Арсенал е домаќин на Манчестер и Ливерпул. Поволна ситуација е тоа.
 

VaZzilL

Сантино Џеновезе
Член од
23 април 2007
Мислења
921
Поени од реакции
39
По подолго време пишувам на фан клубов, иако редовно го читам. Инаку ова беше слаб натпревар кој се надевам дека нема да се повтори во понатамошниот тек на сезоната. Јас како и секоја сезона сум оптимист и мислам дека не е се загубено, имаме натпревар помалку а и годинава како никогаш досега фаворитите губат бодови од тотални аутсајдери. Така да јас типувам на фотофиниш во кој последните неколку кола ке решаваат за титулата.

Поздрав и не губете надеж! :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom